Autor Zpráva
Český text
Profil
Ahoj,
nabízím možnost spolupráce na projektech, které je třeba češtinářsky vyladit nebo vytvořit.

Kromě vystudované žurnalistiky (a samozřejmě příslušných zkoušek z jazyka českého) mám za sebou několikaletou spolupráci s Českým rozhlasem ČB a copywritingem. Jsem schopná také přeložit jednodušší anglické, německé a případně i španělské texty.

Referenční texty zašlu na požádání.

Orientační cena za práci:
- korektura pravopisná a gramatická - 50.-/NS (normostrana)
- korektura pravopisná, gramatická a stylistická - 70.-/NS
- copywriting - min 100.-/NS

Ceny jsou opravdu jen orientační, záleží na charakteru zakázky a na domluvě.
Prozatím lze pouze bez faktury, v horizontu několika pár týdnů již bude možné spolupracovat na ŽL.

Pokud máte zájem o další informace, pište sem, na email ceskytext(zavin)seznam.cz nebo, pokud mě uvidíte online, na ICQ 447-598-936.

Hezký den přeje Míša Smutná aneb "ceskytext"
Mistr
Profil
Český text
Pro úplnost by ještě bylo, myslím, vhodné doplnit, co vnímáš pod pojmem normostrana.
Český text
Profil
Normostrana je zákonem definována jako 1800 znaků včetně mezer. Předpokládala jsem znalost všeobecně používané definice. Omlouvám se.
Mistr
Profil
Český text
Není potřeba se omlouvat. Vím, ten pojem se užívá. A Ti, kteří by jej neznali, si mohou daný výraz najít například přes Google. Má poznámka spíš měla snahu o úplnost informací k Tvé nabídce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0