Autor Zpráva
Jan Růžička
Profil *
hledám práci na ŽL, dělám s PHP asi 7 let, nic pro mne není překážkou, a pokud něco nevím, zjistím si to... Reference nemám, dříve jsem dělal pro jedno nejmenované studio a jejich reference uvádět nesmím (stejně už mají většinu věci udělanou jinak)...
email - info@syx.cz
icq - 103432684
Jan Růžička
Profil *
Prosím nepište ohledně 'zdarma' spolupráce na různých projektech...

Rád bych našel dlouhodobou práci nejlépe pro firmu, zabívající se převážně tvorbou www... (firemní, osobní stránky, online obchody, cokoliv kdekoliv není problém, a pokud něco nevím, tak si to zjistím)

Předem díky za nabídky
avatavs
Dobrý den pane Růžičko,
v současné chvíli hledáme PHP programátora - více o pozici na www.ceskyweb.com - pokud Vás zaujme, prosím zašlete mi svůj profil.
Děkuji,
Svatava Vítková
Sobol
Profil *
Dobrý den,

pakliže stále hledáte své uplatnění, zkuste nám zaslat bližší informace o Vás na info@igloonet.cz

S pozdravem

Jan Nobilis
stope
Profil *
Dobrý den,

Pokud stále máte zájem o práci, navštivte prosím odkaz www.creactive.cz/kariera.

S pozdravem

Stanislav Kaluža
Dlouhý
Profil *
Dobrý den,
Hledáme člověka, který nám rozběhá internetové stránky. Máme design, doménu, popis předpokládané funkčnosti i texty. Potřebujeme je zprovoznit do 25.1.2009. Pokud máte zájem o tuto práci, kontaktujte mne prosím obratem na e-mail. Stránky se dále budou samozřejmě rozvíjet a tudíž by se jednalo o stálou spolupráci. Pište na dlouhy@tanigo.cz

Děkuji za reakci a přeji hezký den
p. Dlouhý

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: