Autor Zpráva
matěj
Profil *
Potřeboval bych udělat grafický návrh pro eshop + nakódování. Dávám přednost nízký cenně /1000/. Pokud by byl někdo ochoten se do toho pustit, postněte pls. reference - kontaktuju Vás...
Dranel
Profil
matěj
Nakódováním je myšleno i programování? Pokud ano, jsi blázen - to ti nikdo neudělá. Pokud ne, jsi menší blázen :)
Lukáš Ch.
Profil *
Dobrý den, moje reference najdete na [url=http://lukaschadraba.ic.cz][/url]

Pokud máte zájem ozvěte se.
matěj
Profil *
samozdřejmně vím, že cena je hraniční. Ale rozhoduji se mezi použitím komerční template v ceně desítkách dolarů nebo jestli si ji nechám nakódovat. možná to nakonec skončí u header-u
info
Profil
matěj já bych na vašem místě volil zakooupení šablony na templatemonster.com a podobně. Ale pouze v případě, že naleznete vhodnou tématiku pro svůj eshop. Nikde nepíšete, co vlastně jdete prodávat. Okolo 1000 v čechách takovou šablonu seženete jen velmi těžko.
laďa
Profil *
zkuste webnode.com
ryan69
Profil *
(x)html kód šablon z templatemonster.com a dalších podobných webů je totální prasárna. pokud ti to ale někdo za 1.000,- nakóduje a před tím ještě vytvoří grafiku, bude výsledek IMHO ještě mizernější. takže přeci jen být tebou volím šablonu, protože ta bude aspoň slušně graficky zpracovaná..
armin
Profil
Hodne lidi dela zadarmo / pro referenci. Staci jen prohledat tuto kategorii (Prace & zakazky). Takze 1000 Kc je az premrstena cena. A proc vlastne delaji zadarmo? No protoze chteji reference. A proc chteji reference? Protoze v potravinach u sobotniho nakupu kdyz jim prodavacka rekne 647 Kc, tak oni smele reknou - ale ja delal ten a ten web a prodavacka automaticky vynuluje castku a rekne ze to je v poradku, muze jit.

Trapne ze? Ono to je opravdu trapne... :)
aa.burza
Profil *
matěj
když jste někoho potkal kdo udělal šablonu tak bych chtěla taky...jinak mužu poradit obchod uplně zadarmo ...je to
z quiku...napřiklad koukněte na www.alfonsmucha.net.....
a na českou značku, je tam šablona toho obchodu, jestli chcete mižu vam ji poslat.

muj mejl: aa.burza@seznam.cz Michaela
Shadowwolf
Profil
armin: a proč by lidi nedělali za referenci? Předpokládejme, že jsem mladý grafik, který si věří a umí, ale nikdo mě nezná ... udělám pár návrhů zadarmo, abych ukázal světu, jak jsem dobrý. No a co na tom ... tuhle práci mi přeci zaplatí budoucí klienti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0