Autor Zpráva
pito
Profil
Potreboval bych udelat tipovaci system.Kdyz uzivatel si tipne na nejaky zapas tak aby ten zapas se napsal do tiketu,ktery je na prave strane a po te uzivatel odesle tiket ktery se ulozi v do db.neco jak je na www.liga.cz
TSD
Profil *
200Kč/h je málo, ale já do toho jdu. Vezme si to asi 80h práce, výstupem bude funkční sestava pár php stránek bez designu. Potřebuju znát strukturu tabulky, ze které mám brát zápasy a logiku, podle které jich mám vybrat daný počet.
Komplet vše jsem schopen pro účely testování rozjet na svém webu. Jakmile se vše vyladí, pošlu fakturu, po jejím zaplacení přesunu skripty kamkoliv dle zadání.
Cob
Profil
<OT>

Tip pro moderátory:

Co takle kromě sekce "práce a zakázky" zřídit jakousi kategorii "Chci, ale zadarmo" nebo něco podobného? Protože práce nerovná se dobročinnost a zakázka nerovná se službička. Proto bych si troufal tvrdit, že podobné poptávky, jako je tato, kdy dotyčný chce, aby mu někdo oddřel desítky hodin práce za 200 Kč, do této sekce nepatří. Myslím, že by to většina seriózních návštěvníků uvítala...

A ještě vtip na závěr, pokud pito skutečně měl na mysli hodinovou sazbu, pak se mu omlouvám za ot.
pito
Profil
aby mu někdo oddřel desítky hodin práce za 200 Kč
myslim si ze ten kdo tomu dobre rozumi tak to stihne tipuji do 2 hodin.
Str4wberry
Profil
Reakce na Coba:
Návrh pro adminy FÓRA
Rozdělení sekce „Práce a zakázky“
nightfish
Profil
pito
myslim si ze ten kdo tomu dobre rozumi tak to stihne tipuji do 2 hodin.
1) myslet si můžeš co chceš, ale za 2 hodiny určitě ne (vzhledem k tomu, že nevypadáš, že bys měl nějak vytvořeno načítání kurzů do databáze)
2) pri 2 hodinách je to 100 Kč/h, tak málo si člověk, který tomu "dobře rozumí", nikdy nevezme
info
Profil
Koukám, ty seš ten samej člověk, co na webtrhu chce práci za stovku, nebo za dvě a argumentuje tím, že zkušenej člověk to má za hodinu hotový ne?

Naprogramuj si to sám, když požaduješ systém který je hotový jen za dvě hodiny, tak to zvládneš splácat sám pomocí tutoriílu na pcsvet.cz
TSD
Profil *
Při odhadu času jsem použil pravidlo "Když si chceš udělat představu, kolik času ti něco zabere, svůj první odhad vynásob dvěma a použij nejbližší vyšší časovou jednotku". Záměr byl, abych se dostal na rozumnou hodinovou sazbu.

Když o tom přemýšlím, tak kdyby byl ten požadavek míněn vážně (což si nemyslím), tak by bylo kolem tolik práce, že bych se nakonec ještě tloukl do hlavy.

Vlastně možná netloukl, protože bych do toho nešel bez detailní analýzy se zadavatelem a následně přesně formulované smlouvy.
Analýzu nabízím jako bonus zdarma :) Myslím že ta by se za ty dvě hodiny zvládnout dala.
R2r
Profil *
Orientačně, nedávno jsem opravoval jenom načítání kurzů a výsledků do databáze a kontrolu tiketů a ta práce mi zabrala (jenom opravení) přes 4 hodiny a to jsem to nemusel vymyslet a napsat celé. Asi tomu sice nerozumim úplně skvěle, ale za 2 hodiny by se nedalo stihnout ani to:) jen tak orientačně

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0