Autor Zpráva
TSD
Profil *
Jde o web firmy z jižní Moravy, která nabízí plastová okna. Web by měl mí víceméně lokální působnost (okruh cca 150km), ale to asi nehraje roli.

Nechci skrblit, ale nechci ani zbytečně přeplatit, dejte mi kontakt, já dám adresu a pak se pobavíme o detailech a ceně, díky.
Richi
Profil
Kolik nabízíte? Myslím že plastová okna jsou dost konkurenční segment, za pár šupek vám to nebudě dělat nikdo kdo to umí pořádně, a kdo to udělá za pár korun tak pak budete litovat že jste radši nepřiplatil :-)
TSD
Profil *
Richi Už jsem psal, že nechci skrblit. Je ale pravda, že o cenách za SEO nemám vůbec žádnou představu. Jaksi předpokládám, že cena se neodvíjí od nějaké složité práce, spíš jde o "Přitáhl šroubek: 1Kč, Věděl který: 100Kč" :) Na tom nevidím nic špatného.

Takže nenabízím částku, protože neznám ceny, obrázek si udělám až z toho, co dostanu za nabídky.
Web má asi 20 stránek, předělávám ho po někom z tabulkového layoutu do (snad) moderní struktury.
vertigo4
Profil
TSD
a o co konkrétně se jedná? nějak jsem to nepochopil...
TSD
Profil *
vertigo4
Naprosto konkrétně: existuje firma, která má web a já jsem dostal úkol zařídit jí reklamu. Na to jsem odpověděl, že zaplatit pár bannerů v reklamních systémech je věc jedna, ale důležité je umístění ve vyhledávačích, čemuž se musí pomoct dobrým SEO. Odpověď byla: Dobrá, zařiď to.

Moje znalosti na to téma končí používáním <strong> místo <b> pro důležité výrazy, takže hledám někoho, kdo má více zkušeností a pomůže.

Možná bych měl ten požadavek rozšířit na "reklamní kampaň", protože prostě chci dosáhnout zvýšení návštěvnosti webu. SEO bude asi jen část práce, další bude zařídit zpětné odkazy atd.
Cob
Profil
TSD
Ozvěte se mi prosím na mail info(z)cobradesign.cz nebo icq 341323034.

Reference SEO: Během necelého měsíce provozu eshopu jsme na 3. pozici v seznamu na heslo "tescoma".
JR
Profil *
No a nechcete si prostě zadarmo dát do hlavičky dokumentu....
<meta name="description" content="popis činnosti" />
<meta name="keywords" content="klíčové slovo 1, klíčové slovo 2, ..." />

...případně jak říkáte umístěním tagu "strong" a "em" zvýraznit hodnoty?

Víc v podstatě nepotřebujete. Ohledně SEO je v současné době na internetu mnoho článků. Přitom je to často jen o "em", "strong", "meta" v hlavičce a oár odkazů mířících na vás z tématicky blízkých webů.
vertigo4
Profil
JR
ty jsi vedle jak ta jedle...

např. <meta name="keywords" content="klíčové slovo 1, klíčové slovo 2, ..." /> má téměř 0 hodnotu vy vyhledávačích
JR
Profil *
To snad neznamená, že je to špatně. Samozřejmě, že jeden z nejúčinějších faktorů jsou zpětné odkazy.

Ale když čtu "SEO bude asi jen část práce, další bude zařídit zpětné odkazy atd.", tak jsem je z toho vynechal.
Popis, klíčová slova, zvýrazněné položky, správné url, a to je téměř vše co na straně svého webu člověk může udělat.
vertigo4
Profil
JR
hmm a co třeba správná hierarchie nadpisů, správná rozložení klíčových slov v textu...
TSD
Profil *
Takže abych to uzavřel.

- Optimalizaci webu myslím zvládnu sám. za rady děkuju, description jsem neměl zadáno, všechno ostatní jako <Hx>, <strong> a <em> jsem věděl, jen to ještě zbývá dodělat, až se k tomu dostanu
- Se zpětnými odkazy mi asi nepomůže nikdo :) Na tom není moc co vymýšlet, prostě musu muset najít a oslovit pár relevantních webů.
- Placená registrace ve vyhledávačích je asi pekelně drahá, to bude asi slepá ulička. Podle toho co se mi doneslo, půjde o desítky tisíc za solidní umístění.
- Jak je to s bannerovou reklamou ještě nevím, něco o cenách a efektivitě si počtu.
- Registraci v katalozích mi nabídl Cob, načež já jsem si uvědomil, že ani nevím, jestli náhodou kolem toho už uděláno nebylo a zjistím to až v pondělí.

Pokud jsem napsal nějaký nesmysl, budu rád, když mě někdo opraví, registrace v katalozích je věc otevřená, kromě ní považuju vše za uzavřené, děkuji všem zúčastněným.
MJ.
Profil *
S tou SEO (výměna odkazů ) bych vám mohl pomoct. V případě zájmu kontakt: Email: v.odkazu@seznam.cz. Cenu domluvíme ale určitě to nebude draho :)
Richi
Profil
No to to dopadne, jeden předělává web po někom z tabulkového layoutu do (snad) moderní struktury. druhý mu nabízí
meta name="keywords" content="klíčové slovo 1, klíčové slovo 2, ... třetí
S tou SEO (výměna odkazů ) bych vám mohl pomoct. ... ach jo :-)

Prostě oslovte lepší firmy, H1, Dobrý web atd at udělají nabídku co a za kolik a uvidíte kolik stojí pořádné SEO
Shadowwolf
Profil
Heh, prima flame před spaním ... docela jsem se pobavil:-))). Za 5.000 nabízím Hůůhle, hůůůhle, hůůůůhle, zaklínám Tě gůůůůůgle. Btw. brát si třeba Roberta Němce na plastová okna fakt asi nemá smysl ... tohle by měl při troše snahy zvládnout mírně pokročilý SEO.
TSD
Profil
Shadowwolf
Nehul to.

Mohl by to někdo zamknout? Je to můj topic, jen jsem před měsícem ještě neměl registraci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0