Autor Zpráva
Glad
Profil
Ahoj, Hledám nějakého šikovného flashaře, jedná se o jednoduchou uvítací animačku pro web, materiál i nápad bych dodal.

nejedná se o normální zakázku, je to pro známé takže bez financí. Naoplátku nabízím výpomoc s Photoshopem nebo CSS a XHTML. (nebo můžu dohodit nějakou kamarádku :D.

kdyby se někdo nudil a chtěl by mi pomoct ozvěte se na icq 322-000-833 nebo email ins.glad(zavináč)seznam(tečka)cz.
katulienka
Profil *
no jedine ze by si mal nejakeho kamarata :)
jos24
Profil
skus sa ozvat...
josliacky@stonline.sk
1okaty
Profil
hahahaah... tak tu sa plati uz aj v naturaliach, alebo dokonca s bielim masom??? dobreeeeeeeee...
ked mi nejaka kocka spravi peknu grafiku tak ju vylizem... ps. až do sucha
TSD
Profil
1okaty
Obávám se, že většina moderátorů nebude sdílet tvůj smysl pro humor.

Vytahování starých témat se tady toleruje jen ve velmi opodstatněných případech. Humor čtvrté cenové skupiny do těch případů nepatří.
1okaty
Profil
to snad nie... nemusite byt zasa az taky pruderny, ja som s tym nezacal...
Pepe-lopez
Profil *
no tak to je lol :D Hele? A jak pozname ze je ta kamaradka kvalitni? A bez zavad? :D

PS: A nezapomente mne zase smazat jako vzdy ....
Chamurappi
Profil
Reaguji na 1okaty:
Mohl bys laskavě přestat vytahovat měsíc stará vlákna kvůli blbostem?

Reaguji na Pepe-lopez:
Hezké doznání k opakovanému porušování pravidel. Když víš, že budeš smazán, tak sem nepiš.
Pepe-lopez
Profil *
Chamurappi
Ty jsi mne minule nesmazl... Bohuzel to ale nebylo za porusovani pravidel, ale vlastne ani nevim co jsem provedl, kdyz jsem reagoval na zakazku.... Rekl bych ze tu nekdy vladne komunismus jeste tak trochu. A trocha pobaveni pri pracovnim dopoledni? Proc ne? Prece to server neshodi.... :P

Jinak sorry za OT, pac sem si nevsiml, ze je to tu stary... Kdybych si toho vsiml, radsi soupu nohama.

Takze DEL pls
1okaty
Profil
NO kde som sa to dostal? komunizmus? to je slabe slovo - ja si myslim ze tu bode mat niekto nejake vlakn o v krvy od Stalina....

povedzte mi jeden jediny dovod preco by som nemal vytahovat nieco stare? ved predsa ide o to aby sa ludia bavili a je jedno na com, hlavne ze je pohoda. pochopte ze cokolvek sem clovek pise tak vam to zvysuje pagerank a tak podobne a na comkolvek sa ludia bavia, vam zvysuje navstevnost a oblubenost!!!

ale rozhodne nie mazanie prispevkov - uz je na case aby som si urobil vlastne forum a s hlavnym napisom sloboda slova

a ked ma zmazete? proste pojdem zvysovat pagerank a navstevnost niekam inam...
Měsíček
Profil
"a ked ma zmazete? proste pojdem zvysovat pagerank a navstevnost niekam inam..."

Běž.
DoubleThink
Profil *
ved predsa ide o to aby sa ludia bavili a je jedno na com
Ne, jde o výměnu odborných informací, pokecat si běž na chat.
Str4wberry
Profil
1okaty, pravidla diskuse jste četl?
— Pište s háčky a čárkami.
— Tato diskuse není chat ani zábavní server.

„povedzte mi jeden jediny dovod preco by som nemal vytahovat nieco stare?“
Protože plno lidí kvůli Vám zbytečně četlo pravděpodobně již neaktuální nabídku.


Pepe-lopez:
ani nevim co jsem provedl, kdyz jsem reagoval na zakazku
Asi’s reagoval nevhodně. A mimochodem — také porušuješ pravidlo: „Pište s háčky a čárkami.“
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0