Autor Zpráva
xy125
Profil
Zdravím,

Potřeboval bych namalovat nějaký šikovný baner na web na zviditelnění jedné akce a jelikož mi grafika nic neříká, tak se obracím sem.

Bižší info na ICQ 386639469, potřeboval bych to docela rychle.
nvm
Profil *
hmm...aspoň ukáž obrázok...
shaggy
Profil
xy125
potreboval by som auto a keďže mi pol milióna nič nehovorí, tak sa obraciam na teba. Adresu na ktorú mi ho môžeš poslať ti napíšem na icq...

Potrebuješ to "docela" rýchlo, chceš zviditeľniť nejakú akciu, tak by si mohol napísať aj čo za to ponúkaš, nie? Pretože mi pripadá, že nič a to značne mení situáciu.
xy125
Profil
shaggy

Proč bych měl já psát, co za to nabízím? Když si jdeš koupit auto, říkáš prodavači kolik mu za to dáš?

Napsal jsem co chci, pokud to někdo dokáže udělat, může mi napsat na ICQ a nabídnou cenu, jako to už několik lidí udělalo a já se rozhodnu a někoho si vyberu.

Je snad na tom něco nejasnýho, že se tu u každý poptávky musí objevit hafo nesmyslných komentářů?

Moderátor
Byl snad můj nadpis nepochopitelný, že musel být změněn? Nebo to děláte z nudy? Pokud vím, byl výstižný a pravidlům neodporoval.
shaggy
Profil
xy125
je bežné, že keď kupuješ auto, tak je tam cena, za ktorú ju predáva. Rovnako ideš do toho s vedomím, že bude platiť peniazmi.
Na tejto diskusii sa stretávam s požiadavkami "urobte mi to zadarmo", preto stačí iba uviesť, či za to ponúkaš finančnú odmenu, alebo nie - veľa ľudí sa tak vyhne zbytočnému písaniu ponúk.
xy125
Profil
shaggy
To máš asi pravdu, vypadá to pak, že to chci zadarmo :-)

Samozřejmě, pokud mi to někdo nabídne zadarmo, tak neodmítnu, ale jinak jsem za to ochotný zaplatit, ale nemám představu, kolik to tak může stát, proto jsem požádal o nabídky a následně si vyberu.
jos24
Profil
napis a ponukni na
josliacky@stonline.sk

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0