Autor Zpráva
Ryan69
Profil
Dobrý den,

poptávám XHTML kódera se znalostí CSS.

Jednalo by se o externí spolupráci, avšak mohu slíbit pravidelný přísun zakázek.

Důležité je plnit termíny - na každý grafický návrh jsou dle složitosti většinou poskytovány cca 2 - 3 dny. Grafický návrh se vždy bude aplikovat na předem vygenerovaný kód naší CMS aplikace (který je samozřejmě dle potřeb možno modifikovat), je to ale určitým způsobem ulehčená práce (v 90% je to stále ten samý kód a tedy i CSS se modifikuje jen nepatrně - změna výšky/šířky boxů atd..).

Vaše nabídky s ukázkou kódu alespoň dvou Vámi realizovaných XHTML prezentací prosím směřujte na info@x-solution.cz.

Děkuji.
Jaroslav Horák
Dranel
Profil
Ryan69
Pokud je to stále aktuální, tak se hlásím. Na úvod si ale přečtěte toto vlákno. Až ho dočtete, tak se ptám: stačí, když budu kódovat v HTML?

Jinak prosím ragujte na mou nabídku.

— Moderátor (S): Upraven tento příspěvek, smazány příspěvky odporující pravidlům této sekce. —
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dranela:
Brzdi. Otázka upřesňující zadání je legitimní, odpověď na případnou reakci zadavatele také, ale tvůj zdejší příspěvěk už je poučování. A to je v rozporu s pravidly.

Reaguji na quinuxe:
Dneska jsem ti smazal jen jeden příspěvek, když jsi v sousedním vlákně psal, že já a Dranel jsme drzí a nespolehliví. Přišlo mi nepatřičné připomínat ti tam, že jsem s tebou nikdy nespolupracoval, takže o mé profesionální spolehlivosti těžko můžeš poučovat.

V tomto vlákně jsem nezasáhl ani jednou.
Ryan69
Profil
Dobrý den,

nevím co tu kdo psal, že jeho příspěvky byly smazány či upraveny, ale myslím, že znění mé poptávky je pro počáteční fázi jednání poměrně dostačující a psané ve vší slušenosti.

Všem prozatimním zájemcům bylo odpovězeno a tímto bych jim rád poděkoval za jejich zájem.
Ryan69
Profil
Děkuji všem zájemcům. Výběr byl ukončen a vítězi se ozvu v průběhu týdne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0