Autor Zpráva
maxik
Profil
Ahoj
Nabízím hosting zdarma až 1G pro zajímavé projekty a portály. Jde o různé aplikaci: např. seznamka, bazar, online hra, it magazín atd...
Nechci žádné blogy, osobní weby, firemní weby atd.
Podmínka je mít aby web byl umístěn na mojí subdoméně.
Zájemci a´d mi tady nechají ICQ
asd
Profil *
293016745
maxik
Profil
Již někdo?
Nabídka platín do odvolání.
lokutus7323
Profil *
ahoj...měl bych zájem. Ozvy se mi prosím co nejdřív
ICQ: 311-157-627
Lexter
Profil
maxik
No podle toho za jakých podmínek by to probíhalo. Smlouva? Bez záruk by ti tam nikdo normální nešel.
maxik
Profil
Smlouvu klidně podepíšu a v případě zajímavého projektu klidně navýším prostor.
Mirák
Profil *
A máš tam server na zalohování ... co když ti to spadne kdo mi ty data obnoví.. nic o tom nevím žadné podrobnější podmínky..
maros
Profil *
218-607-479
maxik
Profil
Server je zálohovaný.
orava))
Profil *
niekto167@gmail.com
online hra
Joou
Profil *
server pro reupload -> cca 5gb nutnost ! --> denne zatim kolem 200 lidi ( icq 6481178)
bobby
Profil *
204123844
ONline sports liga
prouplnost
Profil *
Jen uvedu na pravou miru, aby nedoslo k nedorozumeni. Maxik nema zadny server, pouze zaplaceny jeden program u [url=http://neomezeny-hosting.cz/][/url]
maxik
Profil
Ale neomený hosting zdamená neomezeně prostoru
Aaron
Profil *
463-190-366
prouplnost
Profil *
Ale neomený hosting zdamená neomezeně prostoru
což je samozřejmě pěkná kravina:) navíc nevím, jak to souvisí s mojí informací, že ty nemáš server ale někde zaplacený hosting.

reagoval sem primárně na
A máš tam server na zalohování ... co když ti to spadne kdo mi ty data obnoví.. nic o tom nevím žadné podrobnější podmínky..

a

Server je zálohovaný.

někdo by si mohl myslet, že máš server, plus backup server, ale to nemáš, máš jen webhosting a to jestli to poběží, krachne, dostane se člověk k zálohám je primárně věc tvého webhostingu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0