Autor Zpráva
Ing. Václav Kovalčík
Profil *
Hledám grafika/grafičku, který by se mnou dlouhodobě spolupracoval/a na tvorbě www stránek. A to jak profesionály, tak i studenty. Nyní mám několik zakázek, můj web je ananas.cz. Požadavky: kvalitní reference, ideálně (není podmínkou) nařezání XHTML šablony včetně validního beztabulkového kódu xhtml a css. Budu rád, když své reference oceníte finanční částkou a dobou práce. ŽL, ICQ, Skype a Praha výhodou. :-) Vše, prosím, posílejte na jobs@ananas.cz.


Děkuji a těším se na vaše odpovědi.

Kovalčík - www.ananas.cz
737 981 440
boryna
Profil *
Nic ve zlým, ale "tip", Vám častečně překrývá řadek v textu nad ním v IE7 o Opeře nemluvě - na Vašem vlastním webu, který je optimalizován pro IE7, IE6, a Firefox. Už to, že se v dnešní době zmiňujete o tom, pro které prohlížeče jsou stránky optimalizovány mě u profesionála zaráží.
Ing. Václav Kovalčík
Profil *
Díky za připomínku, taková věc mě opravdu nenapadla. Byl to záměr, tento blok textu (tag div) jen vyplňuje prázdnou plochu na stránce. Opravdu by stránka měla být ve všech prohlížečích stejná. Zase je pravdou, že svůj web Ananas.cz chci předělat už několik měsíců a začínám se za něj stydět (velmi amatérský grafický návrh). Na druhou stranu pokud zadáte do vyhledávače seznam.cz spojení tvorba webu nebo tvorba webových stránek, tak jsem na 6. + 10. místě (1. stránka seznam.cz). Tak raději se věnuji klientům, kterých není málo. Také z toho důvodu budu rád, když mi někdo ušetří čas s tvorbou webových stránek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ing. Václava Kovalčíka:
Jsou dovoleny i HTML šablony?
Ing. Václav Kovalčík
Profil *
Otázce moc nerozumím. Většinou klienti požadují konkrétní grafický návrh a mají speciální požadavky. Pokud budou chtít hotové HTML šablony, tak existují velké databáze již hotových layoutů, tzv. free templates (=dovoleny nejsou).

Dostal jsem několik reakcí na můj inzerát. Všem díky. Pro upřesnění: grafika/grafiky/kodéra/kodéry si vyberu do týdne, tedy do 1.5.2008. Všem co mi poslali mail odepíšu do 2. května.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ing. Václava Kovalčíka:
Chcete nařezání XHTML šablon. Ptám se tedy, jestli je dovoleno i HTML. To je taková ta věc bez falešného X na začátku.
Dranel
Profil
Ing. Václav Kovalčík
Přesně tak. Jestli se XHTML posílá jako HTML, pak to není XHTML. Proto se ptám též: mohu se přihlásit jako kodér HTML a CSS? Pokud dostanu kladnou odpověď, hned Vám napíšu na mail.
joe
Profil
Jaký je orientační plat za vykonanou práci?
Ing. Václav Kovalčík
Profil *
na vytvořených stránkách používám hlavičku
<?xml version="1.0" encoding="windows-1250"?>

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs" lang="cs">

Někdo tomu říká HTML, někdo XHTML - dotazy směřujte na W3C :-)
Fire
Profil *
Měl bych zájem,kdyžtak se ozvěte na icq:436-699-442..Určitě se nějak dohodnem ;)
Manq
Profil
Měl bych zájem,kdyžtak se ozvěte na icq:436-699-442..Určitě se nějak dohodnem ;)
→ Vše, prosím, posílejte na jobs@ananas.cz.
Ing. Václav Kovalčík
Profil *
Díky všem za reference a příspěvky do tohoto fóra. Už jsem si grafika a kodéra vybral.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0