Autor Zpráva
Fondil
Profil
Nazdar všem,
spuštím několik nových projektů a jelikož nemůžu všechny spravovat sám, hledám nějaké pomocníky.
Podle mě mají některé projekty perspektivu do budoucna, ale možná si to někdo nemyslí (o tom se tady nechci bavit).
Já hledám někoho, kdo chce dělat na internetu, ale nemá dostatečné zkušenosti a třeba i věk.
Proto vám nabízím volnou práci na mých projektech. Pokud vám jde jen o peníze, ani to dál číst nemusíte. Nečekejte, že budete dostávat pravidelné odměny, to i zatím nemůžeme dovolit. Časem něco určitě bude, ale kdoví, kdy to bude...
Co tedy nabízím?
-volnou pracovní dobu
-získání know-how a zkušeností
-(možná) finanční odměny
-podíl na správě projektů
Co vyžaduji?
-schopnosti při práci na internetu
-věk vyšší jak 14 let
-zodpovědnost
Vaše plus ?
-umíte základy SEO
-máte hodně volného času
-psaní článků

Vím, že tato nabídka není nic moc, ale mnoho toho nabídnout nemůžu. Hledám někoho koho by práce bavila a rád by vytvářel zajímavý obsah. Jistě vás zajímají konkrétní témata projektů. O ty se s vámi rád podělím na icq - 414488028 nebo na mailu fondil@seznam.cz nebo taky na mobilu 607917866

Přeji hezký den
Měsíček
Profil
Nabídka mě zaujala, i když nic neslibuji rád bych věděl ty témata projektů, jestli by bylo možné je poslat na gomolad[zavinac]centrum[tecka]cz byl bych rád.
Fondil
Profil
Stále sháníme... Stránky všech projektů jsou seřazeny na http://liver.cz. Těšíme se na spolupráci...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0