Autor Zpráva
Error System
Profil *
Zdravim.Som z vedenia stranky dota.sk, ktora sa zaobera hrou warcraft,presnejsie len mapou dotA allstars.Fungujeme uz pomerne dlhu dobu.Co nam chyba su aktivny programatory,ktory by sa venovali kodeniu,urcenych veci,ktore vzdy prediskutujeme na phpbb.Niekedy su to len male zasahy do kodu,ale co hladame je programator,ktory by sa venoval hlavne kodeniu vacsich veci,ako je napriklad vytvorenie automatizovanej ligy.Za kazdu vacsiu zakazku sme ochotny primerane zaplatit.Ak by bol seriozny zaujem kontaktujte ma skkotlas@centrum.sk alebo icq 460387799 dohodneme sa na blizsich informaciach.
Dranel
Profil
Error System
Mám dotaz: Hledáte kodéry (XHTML, CSS...) nebo programátory (PHP, ASP...)?
Error System
Profil *
Dranel
No trebalo by sa vyznat v kazdom smere,aspon teda minimalne.PHP a mysql su dost dolezite faktory, bez ktorych sa to nezaobide.Ak by si mal seriozny zaujem dam ti blizsie info co si ako predstavujem,staci sa mi ozvat na hore uvedeny kontakt.Momentalne by sme chceli spravit hernu ligu clanov s prihlasovanim clanov a zaradovanim do skupin, zaimplementovanie do stranky,je toho viac,musi byt plne automatizovana aby admini mali,co najmenej prace.Takychto podobnych projektov mame viac a za kazdu by som bol ochotny dohodou zaplatit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0