Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás všechny. Mám jednu jedinou otázku. A ta se týká SEO. Za kolik a za jak dlouho je někdo z Vás schopen (ochoten) zrealizovat SEO na JEDNO slovo nebo JEDNO klíčové spojení. Nejedná se o neplacenou práci (takových tu je... ach jo). Vítám každou seriozní nabídku. Jedná se mi o SEO pro existující weby. Nechci nikoho balamutit, proto říkám: web JÁ, SEO Vy ! Pokud tohle někoho zajímá, pište na:

mufino@centrum.cz
Mufna
Profil
Jo, a taky podmínky: řeknu to asi takto: pokud mi někdo zadá práci na webu a bude chtít být na určité slovo nebo slovní spojení hodně nahoře v nám všem známých vyhledávačích (Seznam, Centrum, Google), tak jak si to budete účtovat ? Za sebe bych řekl tolik: je to náročný, ale prachy beru až tehdy, pokud klient je na X-tém místě (x-té místo = jím vytyčené místo) ve vyhledávačích. Vím, že SEO je náročný a dlouhodobý ( x měsíců). Sám to nejsem schopen zajistit, proto se obracím na Vás, resp. na toto diskusní fórum. Pokud je tu někdo, kdo chce na tomto se mnou (příležitostně - nic dopředu neslibuji)spolupracovat (o peníze až zas tolik nejde, resp. chci někoho, kdo tomu fakt rozumí a za určitý peníz je schopen nabídnout odpovídající službu), tak se prosím ozvěte. Dám tu všanc můj mail

mufino@centrum.cz

A ještě jedna věc. Nenabízím dlouhodobou spolupráci, ale pokud budu mít "kšeft", tak se velmi rád obrátím na někoho, kdo se v SEO vyzná lépe než já (a nabídnu klientovi SEO služby, které já sám nejsem schopen zajistit, ale které je doufám schopen zajistit někdo z Vás - a o cenu SEO služeb zvednu cenu ev. vytvoření webu). Najde se někdo, kdo na moji výzvu zareaguje ? Hledám kvalitu, nikoliv kvantitu (beru cenu okolo 3000,- až 4000,- Kč na jedno klíčové slovo či slovní spojení). A upřímně říkám, že nevím, zda tuto službu někdy využiju (a znovu upřímně - rád bych, ale opravdu nevím ???).
fireball
Profil *
Taktéž zdravím,

Jen taková doplňující otázka na to:" WEB JÁ, SEO VY!..určitě víte, že seo se neskládá pouze z nějaké registrace do vyhledávačů, ale taky z dobrě stavěného kódu, url a velkou částí do toho přispívá k copywriting. Toto(kód, url, copywriting) jste schopný do WEBU zapracovat vy?

Díky za odpověď
Mufna
Profil
fireball

Ano, samozřejmě o všem co píšete (jestli se nepletu, tak se to nazývá pasivní SEO) dobře vím a myslím, že tohle jsem schopen zajistit sám. Možná by se mi částečně hodil copywriting. Takže jak na to díváte teď ?

EDIT - a i registraci do vyhledávačů a katalogů zvládnu sám. Jde mi především o linkbuilding a některé další SEO techniky, které nejdou zajistit z jednoho domácího počítače (a nebo možná jdou, ale já tuhle část tvorby webu nijak extra neovládám).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0