Autor Zpráva
DrakenCZ
Profil *
Dobrý den,

jsem z www.playall.cz a chystáme novou verzi našeho webu (v plánu jsou ještě sekce – hry, hudba a komix), více zde - www.film.playall.cz. Skoro vše u filmu je hotové, jenže momentálně nastal menší problém. Grafik, který se o tento design postaral, v současné době nemá čas, a tak díky drobnostem (například, návrh jak by měl vypadat hlavní článek, speciál) není ještě vše hotové. Zasekli jsme se na mrtvém bodě, jelikož bez těchto drobností nelze považovat web za hotový.

A tak jsem se vás chtěl zde zeptat, zda by někdo z vás nebyl ochotný nám z této prekérní situace pomoci? Jakoukoli pomoc přivítáme. Potřebujeme tuto nepříjemnou situaci co nejdříve vyřešit, aby mohl být web zpuštěn.

Pokud budete mít zájem s námi spolupracovat, ozvěte se na e-mail playall (at) playall.cz nebo na ICQ 286–414–601 a určitě se nějak domluvíme.

Co nabízíme:

Spolupráce na rychle se rozvíjejícím webu. Exkluzivní info přímo od vydavatelů. Možnost zúčastnit se různých tiskových konferencí, křtů, předpremiér filmů, oficiální premiér, výstavy, společenské akce… Velmi dobré podmínky pro začínající redaktory, kteří chtějí poznat „prostředí“ novinařiny. Kvalitní reference pro začínající grafiky, kodéry a programátory. Na požádání je možné, aby jsme členovy týmu poskytly mail ve tvaru : jmeno (at) playall.cz.

*tato „práce“ je pouze pro nadšence a prozatím není nijak finančně ohodnocena

Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0