Autor Zpráva
ondrej012
Profil
Ahoj.Ohlasy na môj 1. desing neboli najlepšie.A potrebujem nejaké referencie+nabrať skúsenosť .Takže mám ponuku pre webdesing zadarmo.Píšte na ondrej012@post.sk.Teraz sa budem viacej snažiť.Ďakujem...


Moderátor (DT): doplnil jsem odkaz
Měsíček
Profil
Z dáváním webů ještě počkej a zdokonaluj se a to ze dvou důvodů:

1.) Takové špatné weby nikdo normální brát nebude, protože jsou tisíce kvalitních šablon a ty si s tím dáš zbytečnou a marnou práci.
2.) I kdyby jsi tyto stránky udělal, do referencí je nedávej - jakožto zákazník kdybych koukl na tvé reference přeskočil bych nejspíše ke konkurenci.

Tedy spíše si dělej zatím stránky pro sebe a zdokonaluj se.
vertigo4
Profil
Měsíček
Myslím, že obrázek o kvalitě webů ondreje012 si každý udělá sám, ale dejme mu šanci se v sekci Práce a zakázky prezentovat...
panther
Profil
ondrej012
nechci ti nikterak radit, ani zasahovat do tvé nabídky. Ale přesto..
Nemyslíš si, že by bylo lepší navrhnout nějaký design jen tak, sám pro sebe, který se třeba může později (byť se změnami třeba) někde ujmout? Budeš to dělat stejně tak zadarmo, jako když ti někdo něco zadá jako odpověď na tuto nabídku.

Ber to jen jako radu do života, ne kritiku nabídky.
ondrej012
Profil
Nemyslíš si, že by bylo lepší navrhnout nějaký design jen tak, sám pro sebe, který se třeba může později (byť se změnami třeba) někde ujmout? Budeš to dělat stejně tak zadarmo, jako když ti někdo něco zadá jako odpověď na tuto nabídku.
jj ale mam probles s tym že o čom...ale už mam jednu pracu tak sa uvidí...
Dranel
Profil
ondrej012
Tak mi udělej fantasy portál a web o airsoftu (něco jako paintball). Ozvi se mi s tím na icq 451-870-409 a já ti řeknu, co kde zlepšovat. Učení zdarma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0