Autor Zpráva
Borec
Profil *
Umíš vytvořit redakční systém?Máš hodinu deně čas?Tak se přihlaš na Novyweb@inMail.cz.Potřebuji někoho do týmu, který vytvoří RS pro začínající rozsáhlý web.Potřebuješ víc informací?Stačí napsat na email Novyweb@inMail.cz!!!!!
Přijmu každého kdo umí vytvořit RS!

Ze zacatku zadarmo.
Pokud se mi bude RS libit (domluvime se na emailu), tak můžeš dostat až 5000Kč.
Nebo až web neco vydela, tak z toho můžeš něco dostávat(domluvime se na emailu).

Tak prece nebude udelej mi to a nedavej mi to!!!!:-).....Muze to udělat jak si psal a dostane až 5000.Nebo může spolupracovat.To znamena že to vytvoři a ja budu dělat dalši věci(články.......) a on pak bude dostavat za nic např.200Kč každej měsíc.

Pokud máte zájem tak pište na email i pokud chcete o RS nějaké informace pište na Novyweb@inMail.cz!!!!!
vertigo4
Profil
Borec
tak můžeš dostat až 5000Kč.
a on pak bude dostavat za nic např.200Kč každej měsíc.

S ohledem na množení podobných nabídek bych chtěl upozornit na jednu věc. Pokud hledáte nějakého osla, idiota, kterej vám bude tvořit redakční systém a pak možná někdy v budoucnu dostane až 5000Kč, tak by bylo dobré napsat, jestli se jedná o zakázku, kde nedostanu žádnou odměnu, budu tedy dělat zdarma, a nebo napiš jasnou finanční odměnu (třeba i v budoucnu), která by byla ale závazná... žádné možná, žádné až... někdo ti udělá red. systém, projekt se "zkrachuje" a odměna žádná...
Borec
Profil *
To mas pravdu proto si muze vybrat.
1)Pokud web nezkrachuje bude dostavat přibližně 200Kč za měsíc + něco hned až dokončí RS(500-1000Kč).
2)Může dostat 1000-5000Kč hned po dokončení RS.

— Moderátor (S): Už mne nebaví zde neustále mazat pravidlům odporující příspěvky. Vše důležité snad již bylo uvedeno, nechť se případní zájemci ozvou na uvedenou e-mailovou adresu. —
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0