Autor Zpráva
vladislav
Profil *
Dobrý den všem,

rád bych si nechal vytvořit „univerzální“ e-shop (podklady dodám). V případě podpory a záruky i v ZenCart nebo jiné opensource. Šablona bude sloužit pro několik e-shopů ve stejném oboru s menšími úpravami (samozřejmě od Vás).
Ocenil bych:
- nakódování stránek pro webové prohlížeče,
- implementaci na hosting a servis,
- SEO a další takovédivné věci, kterým nerozumím.
Možná platba předem – ovšem nutné reference.

Děkuji za nabídky.
Uveďte prosím e-mail a reference (máte-li). Ozvu se všem i v případě nezájmu.
JirkaSelma
Profil *
Dobry den jsme firma s.r.o. a vytvoření E-shopu není problém ani ostatní požadavky. Jsme schopni to udělat (v případě, že máte všechny podklady) cca do týdne. Napište mi svůj e-mail na jiri.selmek@primeart.cz a já vám zašlu naše reference, nebo me kontaktujte na tel: 605421125.
souki
Profil
www.eshop-hosting.cz :)
k-i-n-g
Profil *
pepe
Dobré dopoledne, můj email je: info@kingofdesign.cz, pokud chcete, ozvěte se na tel.: 775 20 00 09 nebo předem zmiňovaný email. Reference není problém zaslat, stejně tak jako vytvořit e-shop. Můžeme Vám vytvořit e-shop šitý na míru. Co se týče opensource, není problém v instalaci a přizpůsobení pro Vás, ale řešení na míru je zkrátka řešení na míru.
Přeji hezký den
w3surf.cz
Profil *
vladislav
Dobré odpoledne,
v případě zájmu by jsem pro Vás také rád e-shop vytvořil, dle přání buďto na míru nebo
za pomoci open source šablony.

Případně jsem ochoten jít cenou níže, než konkurence.

Rád ukážu i své reference, v případě zájmu mě prosím kontaktujte na ICQ 408-782-100
nebo e-mail info@w3surf.cz

Hezké odpoledne...
All4Net
Profil


www.All4Shop.cz/ - referencii mame dost ;-)

Sylar
Profil *
Dobrý den, pokud se nikdo nehlásí na SEO, chtěl bych vám tuto službu nabídnout. Reference na aivos-webdesign.net.
Ecomp
Profil *
Dobry den pokial este mate zaujem o vytvorenie eshopu ponukam lacne a kvalitne eshopy na zaklade oscommerce. vsetko spravim presne podla vasich poziadaviem, bude to ako eshop na mieru.

Moje referencie na www.ecompremen.sk kontakt je tiez na stranke.
empty
Profil *
Dobry den,
v pripade Vaseho zajmu muzeme vytvorit internetovy obchod na miru rychle a kvalitne. Cely system je modularni dle pozadavku klienta. Lehce administrovatelny. Vzhled obchodu nezavisly na aplikaci a libovolne jednoduse menitelny. Zkusenosti s velkymy a hodne navstevovanymy internetovymi aplikacemi, reference na zname projekty pro vyznamne partnery, seznam poslu na email. Vyhodne ceny, moznost spoluprace i pri udrzbe.
Pro blizssi informace kontakt na info@e-taboo.com
pavel88
Profil *
Dobrý den,
internetový obchod Vám připravíme od 25.000,- Kč, nebo i za 0,- Kč a platby pouze provizně.

Nejedná se o žádný Zend Card, nebo podobné zastaralé aplikace. Využíváme nových technologických postupů Web 2.0, tedy funkčně je administrace přátelská a intuitivní.

Dále nabízíme: Legislativní pomoc, aktualizace, propojení se spřátelenými servery.
Připravujeme: garanci dostupnosti 100%

s pozdravem pavel sigut
pavelZAVINÁČcobradesignTEČKAcz
mka
Profil
http://mkshop.cz. Velmi variabilní, vlastní řešení.
mka@iol.cz.
k-i-n-g
Profil *
All4Net
Ponecham si komentar pro sebe, dle vaseho jednani, ktere jsem s Vami drive vedl...
All4Net
Profil
k-i-n-g
Nepamatam si jednanie s Vami ako s kingofdesign.cz. Kludne mi napiste email, som zvedavy a rad si spomeniem na Vase jednanie.
ALS-Euro
Profil *
Vaše požadavky můžeme splnit profesionálním e-shopem vlastní produkce.

Optimalizace pro vyhledavače jsou samozřejmostí, stejně tak pravidelné aktualizace kodu e-shopu. Mnoho užitečných funkcí včetně např. exportu do zbozi.seznam.cz, nebo pro urychlení expedice zboží automatický tisk složenek a podacích lístků ze správy objednávek, možnost rychlého importu zboží do e-shopu z Excelu (oproti ručnímu plnění).

Profesionální jedinečné grafické zpracování vzhledu e-shopu na míru grafiky. Můžeme Vám spustit zkušební verzi, aby jste si mohl vyzkoušet přidávání zboží a evidenci objednávek.
Kontakt: ALS-Euro, s.r.o. E-mail: obchodZAVINÁČals.cz Tel. 246 033 277 www.als.cz
vladislav
Profil *
Zdravím všechny a zároveň děkuji za nabídky,

prosím o zaslání referencí, od těch které jsem kontaktoval mailem.
Zatím jsem obdržel od pana Jiřího Šelmeka, PrimeArt. A prohlédl jsem si ty, u kterých byl odkaz na web.

Pozn.: rád bych připomněl/upřesnil. Jde o vytvoření jedné šablony pro více shopů s drobnou úpravou. S toho vyplívá zakoupení jedné licence pro použití na více shopech.

Děkuji
matak
Profil
www.solisshop.cz, reference např. www.dobre-naradi.cz, www.dk-obchod.cz, umí multishop, z toho vyplívá zakoupení jedné licence a možnost provozovat více shopů dokonce na jedné databázi, každý shop může jinak vypadat a zobrazuje jiné produkty, ale mají společné registrace, objednávky, databáze zákazníků a administrační rozhraní

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0