Autor Zpráva
Petr_L
Profil *
Sháním grafický návrh pro nově vznikající web/shop.
Pokud ste něčeho podobného schopni, máte nějaké reference, nebo alespon grafické cítění, prosím o kontakt na plojd@atlas.cz.
Ná výber autora si dovoluji nechat čas dokud nedorazí dostatek nabídek - poté Vás kontaktuji.
Na kvalitě a ceně záleží...
Goumbik
Profil
Viděl jsem tu podobnou adresu xxx@centrum.cz, obávám se, že se jedná o podvod.V opačném případě mi to prosím vysvětlete
Petr_L
Profil *
ROFL :D
ten mail sem si sem zaregistroval z důvodů spamu. s človekěm co měl mail na centru nemám nic společeného a ani google ho nedohledal. v případě, že bych si někoho vybral , není se čeho bát. po zadání zakazky by se vše osvětlilo - kontakty. navíc jsem zde uz několik prací úspěšně zadal a zaplatil...
Petr_L
Profil *
Tak abych to tady uzavřel. Pár návrhů z vašich portfolií mě celkem zaujalo. Avšak jelikož si všechno montoju sám, nejsem ochoten za pár barevných obdelníků platit 3000 - 5000 Kč. Takže sem se rozhodl design obstarat jiným způsoben...
ondrej012
Profil
Tak abych to tady uzavřel. Pár návrhů z vašich portfolií mě celkem zaujalo. Avšak jelikož si všechno montoju sám, nejsem ochoten za pár barevných obdelníků platit 3000 - 5000 Kč. Takže sem se rozhodl design obstarat jiným způsoben...

tak tu druhy raz ani nepis..chudak grafik co si robil nádeje :-(
Petr_L
Profil *
Já nevím. Kdybych chtěl do grafického návrhu investovat 3 - 5 tisíc. Rozhodně nebudu hledat grafiky zde. Toto fórum se menuje jakpsatweb a předpokládám, že je především pro začátečníky - takže jsem očekával ceny trošku jinde. Navíc jsem předpokládal, že grafický návrh se skládá z pár obdelníků dobře zvolené barvy + njákej font - práce tak na hodinu maximálně 2. Trošku soudnosti prosím...
TSD
Profil
Petr_L
Jistě, začátečníci sem chodí. Ale když tady zjistí, že se za odvedenou práci musí platit (zvlášť když Na kvalitě záleží), tak to leckdo nepochopí a už se neobjeví.
vertigo4
Profil
Petr_L
Navíc jsem předpokládal, že grafický návrh se skládá z pár obdelníků dobře zvolené barvy + njákej font - práce tak na hodinu maximálně 2
Tak to jsi předpokládal špatně...
Jan Pav
Profil *
To určitě, ty tomu teda rozumíš. Grafický návrh neni rozhodně pár obdelníků, a jestli si myslíš, že ano, tak si je udělej sám a přidej si k nim svůj font. Každá práce něco stojí a grafický návrh není rozhodně záležitost na hodinu, pokud má být opravdu dobrý. A jestli si myslíš, že jsou tu jen začátečníci, tak se pleteš. Podívej se na členy.Já nevím jak Vás ale takovéto jednání mě vždy naštve. Vše nejlépe za hodinu a skoro zadarmo, lidé nemají soudnost....
Goumbik
Profil
Možná jsi viděl pár návrhů, které dělali začátečníci, ale to neznamená, že všechny grafiky budeš házet do jednoho pytle.Ale pokud díla např na adrese http://www.luzbetak.com/ budeš brát jako amatérské, tak by ses měl nad sebou zamyslet.
pepe-lopez
Profil *
Petr_L
Co ty si za kkta? Tak tenhle topic me dostal... Pletes se, i tech "par" obdelniku muze stat klidne 80 000,- pokud je to nadherne ciste, atd atd nebudu to tady rozebirat dal.... Mozna jsem s cenou trochu prestrelil, ale ten kdo umi a je to na vysledku jeho prace videt, tak proc si za to nenechat zaplatit? Jestli si myslis, ze je to tu amater vedle amatera, tak premyslej, jak uz ti rekl Goumbik...

A jestli jsi jen z tech kteri by chteli to nejlepsi pri nejlepsim ZADARMO, tak sem fakt uz radeji nelez....
Čvachta
Profil
Ach jo. Proč do tohoto fóra pořispívají lidé, co jsou jako malé děti?

Pravda je na každé straně a je na každém z nás za co zaplatíme a co za své peníze dostaneme a také to na kolik si svou práci či dílo ceníme.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0