Autor Zpráva
platom
Profil
Dalo by se rict ,ze sem uplny zacatecnik ve tvorbe webu,coz muzete kazdy zjistit pri prozkoumani meho html kodu.Mam pocit,ze jsem porusil snad uplne vsechno co jsem mohl porusit a proto hledam nekoho kdo by to dal alespon trochu do poradku.
Ale to samozrejmne neni uplne vsechno co bych potreboval.Tohle bych casem dal dohromady taky ale na tom mi ted momentalne ani nezalezi.
Muj problem je ten ze bych potreboval aby:
1.jsem mel k te tabulce na strance nejaky formular pres ktery by jednotlivy hraci zadavali sve tipy.
2.Aby se ty tipy automaticky prevedly do tabulky.(Sam jsem vytvoril pomoci ASP,ale bohuzel ikdyz se tipy objevili v tabulce nezustali tam natrvalo.Pri novem vstupu na stranku=nic)
3.Moznost zadavat tipy az po zadani hesla.(idealni kdyby jmeno a heslo byly soucasti formulare,ale neni podminkou)
4.Aby stranky nebyli zavysle na druhu prohlizece(IE,Mozilla,....)

Protoze poradne neovladam ani ASP,PHP natoz databaze nevim vlastne jak bych tohle mel realizovat i kdyz si myslim,ze jsem hodne blizko,dal s tim asi sam nepohnu.

Proto prosim kdo by se na tohle citil at mi da vedet.

Na cene by jsme se urcite domluvili.Vim,ze nic neni zadarmo a ze cas jsou penize.

Moje stranka se ted nachazi na free serveru(urcite zmenim+zakoupim svoji domenu) [url=http://mujweb.cz/www/zelena/][/url]

muj email:platom@napis.to

Vsem dekuji vsem co se ozvou
Tomas
FantomX1
Profil
Myslim ze sa toho podujmem a pomozem ti s tym ak chces.
FantomX1
Profil
Dalsia dolezita vec je zohnat si hosting s podporou PHP a MySQL, bez toho ti nepomozem, ale nastastie takych je na ceskom a slovenskom webe viacero, len si staci vybrat ten najvhodnejsi pomocou roznych kriterii a potom tam preniest svoj web.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0