« 1 2 »
Autor Zpráva
Venca V
Profil
Dobrý den,
hledám někoho, kdo by vytvořil logo pro hudební skupinu Pillow Fight.
Zadání: logo by mělo být buď složeno ze začátečních písmen (PF) nebo být nějaký jednoduchý, jasně rozpoznatelný tvar. Jde mi tedy o samotné logo, čisté linky, nikoli o text a na něj aplikované efekty z fotošopy:-)
Kdo by měl nápad a chuť zúčastnit se tohoto "výběrového řízení", ať dá ukázky vytvořených návrhů sem do topicu. Odměnou bude odkaz ze stránek, finanční odměnu neslibuji, ale v případě opravdu povedeného loga nevylučuji. Díky, V.
Lexter
Profil
Venca V
Ahoj, v jakých cenových relacích by se případná odměna pohybovala?
Venca V
Profil
Lexter
Jsme chudá skupina, proto to zkouším touto formou:-). Za logo můžu nabídnout 1.000 Kč, je mi jasné, že ceny za loga se pohybují v jiných relacích, ale více v současné době nemohu nabídnout.
Lexter
Profil
Venca V
Já něco zkusím zadáčo.
Venca V
Profil
Lexter
Díky, budu se těšit:-)
Lexter
Profil
Musím říct, že bych tě daleko raději dokopal k tomu, aby sis udělal logo sám ;).

Vem si třeba tyhle rychlovky. Dalo by se na nich parádně zapracovat, změnit font, pohrát si se znaky a vůbec, vypadají na dobrý základ.



Takže je zkus vylepšit, pohrát si s "parametry", velikostí atd...
Měsíček
Profil
Bez .psd toho asi moc nezmění .. mimochodem nemá tam být "Pillow Fight"?
Lexter
Profil
Měsíček
A to uz je fuk :D. Bez psd ho to aspoň dokope něco dělat.

No a? Tak přidá lko, struktura i prvního loga to zcela dovoluje.
Venca V
Profil
Lexter
Rozhodně díky za snahu, ale zacituji z mého prvního příspěvku: logo by mělo být buď složeno ze začátečních písmen (PF) nebo být nějaký jednoduchý, jasně rozpoznatelný tvar. Ta nota i "zvukové vlny"sice splňují jednoduchost i rozpoznatelnost, nicméně jsou to symboly natolik obecné a používané, že použít je jako samostatné logo bez doplňujícího textu (názvu skupiny) je nemožné. Pro inspiraci (a hlavně, abych vysvětlil, jak jsem to vlastně myslel) uvedu pár příkladů:
Linkin Park - i bez textu je to jasně identifikovatelné

Red Hot Chilli Peppers - taktéž i bez textu je na první pohled rozeznatelné o co jde

Pink Floyd - to snad ani nepotřebuje komentář...


Je mi jasné, že takováto loga nevzniknou jen tak, ale proč to nezkusit, kdyby měl někdo dobrý nápad a chtěl se o něj podělit.
oogi
Profil
Proto, aby se vytvořila odpovídajíc značka, je potřeba celkem dost času a hlavně by to chtělo více indicií - např. co má skupina vyjadřovat, přesně vymezit stžyl hudby apod.
Název skupiny v češtině má znamenat "polštářový boj" ?
pantondavo
Profil
Jaký je termín "výběrového řízení?" Respektive dokdy přijímáš návrhy?
Oliva
Profil *
Něco jednoduchého se zkratkou PF:

Venca V
Profil
oogi
Název skupiny v češtině má znamenat "polštářový boj" ?
Ano:-) V prvním příspěvku je odkaz, takže si představu o stylu můžete udělat, že je na to třeba dost času je mi jasné taky- žádný termín jsem tedy nezadal, až bude logo vybrané, dám vědět.
pantondavo
žádný termín není, až bude logo vybrané tak to oznámím a zamknu.
Michal Kuranda
Profil
Tak jsem se také o něco pokusil. Snad se to někomu bude alespoň částečně líbit. Jsem schopen to jakkoliv upravit, ale nemohu si pomoci, takhle se mi to líbí. Jsem si vědom, že to je netradiční, ale kde jinde přijít s netradiční věcí než u logotipu kapely ne? :)




Černá verze :


email: kuranda@volny.cz
ICQ: 110-334-544
Lexter
Profil
Jen bych rád dodal pár komentů k logům, které jsi tu ukazoval Venco. Všechna loga patří světoznámým skupinám. Jsou netématická jako prase, ale protože ty skupiny znají všichni byť jen trošku posluchači hudby, přijdou super zapamatovatelná. Tyhle skupiny neproslavili ty příšerný loga, ale to co vytvářejí.

IMHO k PF logu bych potřeboval manuál. A pokud opravdu potřebuješ prvotřídní logo, jaké tady požaduješ, vyplázni aspoň deset tyček. Nerad tě takhle sepsouvám, ale jsi naivka.
yFang
Profil
Venca V
No tak jsem také něco zkusil.

Kdyby se ti to náhodou :) líbilo, tak můj email je: yellowfang (zavináč) seznam (tečka) cz.
oogi
Profil
Tady můj hrubej návrh, v případě zájmu se můžeme domluvit na doladění. Font a barvy jsou pouze orientační.
Venca V
Profil
Děkuji všem zúčastněným, u mě momentálně "vede" Michal Kuranda, nicméně poptávka je stále aktuální.
Udan
Profil *
Mně by se líbil nějakej hodně zuřivej polštář :D
imploder
Profil
Taky jsem zkusil něco udělat.



(hlava = P, ocas = F)
TSD
Profil
Navrhl bych tohle:

Ale to už jakási kapela měla ;)
Gekon
Profil
TSD
No jo, tak ale tu skoro nikdo neposlouchá, to nikdo nepozná ;)
oogi
Profil
Ještě dva návrhy vycházející z toho prvního. Logo = panáček s polštářem, zakomponováno do názvu skupiny.
martintulinger
Profil *
Tak sem se taky o něco pokusil a tady je můj návrh:

Předpokládám, že v blízké době budete mít stejný web tak sem to snažil ladit do tmava aby to aspoň trochu pasovalo...
Udan
Profil *
2TSD: a co je to za kapelu? To je škoda, že už je použitý, protože to mě zrovna zaujalo :(
gyoja
Profil
TSD
Profil
Udan
Ále, nějací Pink Floyd ;)
Jak nahoře Venca v příkladech dal ten trojúhelník s duhou, tak to je jejich nejúspěšnější titul, prodali toho nějakých 40 miliónů kousků :)
Udan
Profil *
Aha. Se projevil můj nedostatek znalostí klasického rocku a art-rocku :D no, neva... tak ho přebarvíme na modro a bude klid ;)
Homeboy
Profil *

Tak mě taky něco napadlo, kdybys chtěl tak kontaktuj na benny17(@)email(.)cz
Rokka
Profil
Ze bych taky neco udelal :) dejte par hodin :D
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0