Autor Zpráva
Havlli
Profil *
Ahoj, já a můj kolega jsme zakladateli projektu pAradox. pAradox je začínající projekt, který má sloužit jako databáze fragmovie, tutoriálů pro začátečníki a v neposlední řadě také jako klan. Tedy proč jsem vlastně píšu není to kvůli žádné reklamě či spamu, ale hledáme zkušeného webdesignéra, který by měl tu chuť to s námi zkusit, dále také hledáme moviemakery a také hráče a radaktory, prostě všechny kdo chtějí pomoct. Pokud máte zájem napište na ICQ, které je 485-479-950.

P.S.: Webdesignr by měl umět vytvořit RS.

Díky za pochopení.
Railbot
Profil
A jaká by byla odměna? Nebo je to charita, když je to pro ty začátečníki?
Mike8748
Profil
Havlli
nechci nejak moc blbe rejpat, ale....
hledate nekoho kdo vam udela design, kdo vam naprogramuje RS, nekoho kdo vam bude delat videa, hledate redaktory,.... a co vlastne budes delat ty a ten tvuj kolega?

btw, webdesigner dela design, na tvorbu rs potrebujes php kodera/programatora. malokdy je to jedna a ta sama osoba
Havlli
Profil *
Takže je to tak já sem redaktor nezávislého webu hrajese tak ja můj kolega a my budeme pracovat na článcích a já osobně na vytváření videí a propagaci projektu. No je možno se domluvit na peněžité odměně nebo jiné podle toho co chcete. Vlastně hledám jak už bylo zmíněno php kodera, ale taky webdesignera a nemůsí to být tentýž člověk.
Afrod
Profil
Havlli
hele nechci ti brát iluleze, ale pokud chces RS + grafiku tak počítej s cenou minimálně 5 000 až 8 000Kč. Ale zkus se porozhlédnout po nějakém free systému a pak si pro něj nech udělat nějaký modul.Pokud to ten systém podporuje
Havlli
Profil *
A nevíte o nějákém dobrém free RS pro tyto účeli?
Lexter
Profil
Havlli
Jsou jich desítky.
miloskroulik
Profil *
Havlli
Obecné požadavky, které jste uvedl, splňují téměř všechny redakční systémy. Zkuste se podívat např na http://www.opensourcecms.com/ nebo http://www.sitokurvavygoogluj.cz/. Také toto fórum má sekci věnovanou CMS.
Havlli
Profil *
Já právě nevím jakej RS. Potřeboval bych nějákej portál, kde by se dali přidávat videa, ale fungovat zároveň jak web klanový nevíte o něčem?
Railbot
Profil
Havlli
Oči máš. Číst evidentně umíš. Průměrnou inteligencí snad také oplýváš, takže použij vyhledávač a čti, co který umí a pak zkoušej. Vše můžeš získat svépomocí, jen zapojit hlavu a nebýt líný.
Lokutus7323
Profil *
Ahoj, jeste porad jsi nezminil, kolik bys tedy byl ochoten "zaplatit"...PS:dej si pozor na pravopis, nevypada to dobre, kdyz tam mas hrubky! (pisu z mobilu)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0