Autor Zpráva
heavymetal
Profil
Zdar, kdo potřebuje a nemá čas udělat něco většího v php a mysql, může mě informovat. Udělám komukoli zdarma co potřebuje, pokud to bude v mých silách, rád vám pomůžu.
maxik
Profil
Ozvi se na ICQ 498026103
Moc mi pomůžeš, díky
Goumbik
Profil
Zdravím tě, potřeboval bych od tebe poradit ohledně grafů v PHP.Můžeš se mi ozvat na ICQ: 240-897-238 nebo mail blaza.tuning[]sezna.cz ?Jelikož jsi svůj kontakt neuvedl ?Díky

— Moderátor (M): Skutečně neuvedl? —
Lokutus7323
Profil *
Ahoj, taky bych neco potreboval...pokud mas jeste volno(klidne me vem jako posledniho). ICQ 311157627
heavymetal
Profil
ne, ja myslim treba jestli mate problem z portalem, kde chcete registraci, jednodusi hledani, clanky s hodnocenim, administraci webu a podobne. jestli vas zajima proc sem tak ochotny, tak ciste z nudy.
Měsíček
Profil
Dokážeš pracovat v PHP se sockety?
heavymetal
Profil
kdyz mi nabodnete nejaku sablonu css, tak ja vam ju zprovoznim jako funkcne. rozumite. hodim to na freehosting, vy se na to muzete zatim divat, pak vam brnknu, a domluvime se na chybach, co vylepsit a takdale, a pak si s tim delajte co chcete.
heavymetal
Profil
Měsíček
Ne
Oleg
Profil
potrebujeme vypomoc pro webber.cz

pokud mas zajem: ICQ 161823114
Afrod
Profil
taky bych potřeboval pomoc. ICQ: 214-600-773
vecny student
Profil
ahoj, mel bych pro tebe neco zajimaveho, dopracovani vetsiho portalu a taky jeden stredne velky projekt, tak pokud mas zajem, tak se ozvi na ICQ: 447-030-084, muzem se domluvit na nejake forme odmeny, pozdeji, at to nedelas zdarma...
jakubroz
Profil
taky bych potřeboval pomoc s portálem.
Jsem student, budu rád.
ICQ: 231822981
sonix
Profil
Zdravim.. Potřeboval bych pomoc s hledanim na webu.. pokud budes mit zajem ozvy se mi na ICQ 317070254 dik...
AutorkaP
Profil *
Zdravím Haevymetale,

pustila jsem se do editace mého webu, učím se měnit css a php, protože webmaster zklamal. Mohl bys mi pomoci?
Pokud ano, a budu moc ráda :o), ozvi se na ICQ: 368313305

Pavla ;)
FJakub
Profil *
čau potřeboval bych nakódovat grafiku webu a udělat tomu webu administraci vzhled mám udělaný moc díky moje icq 322876305
pa2b
Profil
Ahoj ponevac se nudis stejne jako ja co vytvorit neco vetsiho napady mam neco mam i hotoveho pokud by si chtel napis na icq 197439628 P.S. vydelky pul na pul.
zeroyd
Profil *
mel bych nejeden napad se kterym potrebuju pomoct, ale kazdej chce hned penize a to ja nabidnout ze zacatku nemuzu.
dohoda jista.
ozvi se na skype: zeroyd1102
dik.
Sw4rp
Profil *
Ahoj ,učím se html a css ,ale zatím mi to nějak nejde ...A snažím se pro mamku udělat stránky pro její květinářství ,ale zatím vypadají hrozně... pokud by jsi mi mohl pomoci byl bych ti moc vděčný.
Napiš na ICQ:
387-696-415


Díky Petr
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0