Autor Zpráva
Cula
Zdravím, jsem student informačních technologií, akorát že ve škole toho moc neprobíráme, tak jsem se začal učit sám tvořit stránky. K učení bych ale také potřeboval nějakou tu praxi a později i reference atd. Proto zde píši a nabízím své služby zadarmo za účelem získání profesionálních vědomostí a zkušeností.

Co nabízím:
- znalost HTML, CSS a Javascriptu
- dále se chystám učit PHP, MySQL
- přátelský profesionální přístup, pracovitost, spolehlivost
- tvorbu zadarmo

Co vyžaduji:
- dílčí jednoduché úkoly ( pro pochopení chci se učit a né tvořit za někoho celý web) později můžu přejít i k složitějším úkonům
- pomocnou ruku, neboli aby mi byla například případná neznámá oblast vysvětlena atd.
- přátelský přístup a trpělivost

Rád bych dodal, že si myslím že tahle nabídka je oboustranně výhodná a pokud nebude jedné straně spolupráce vyhovovat může ji ihned ukončit, takže není co ztratit :-)

Kontakt:
- Email:vacullik@email.cz
- Tel:605438154 (doporučuji využít spíše email nebo icq)
Měsíček
Jestliže by jsi chtěl pracovat na jednom projektu jen přes velké prázdniny (červenec, srpen) tak se můžeš ozvat na můj e-mail mám ho v profilu.
Dranel
Taktéž se mi můžeš ozvat. I já bych pro tebe něco měl. Jednalo by se o dílčí práce na různých webech, především pak na mém vznikajícím fantasy portálu. Nabízím to, co ty vyžaduješ. Napiš mi na email či icq, oboje mám v profilu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0