Autor Zpráva
Hitman
Profil *
Tvořím mapy na zakázku, nebo pokud se vám nějaká z vytvořených líbí můžu poslat do 24 hodin.
Dělám jakékoliv mapy, měst, oblastí, ČR, Světa.
Příklad:
Budete chtít mapu města pro školní projekt, nebo na svůj web.Na mapě budete chtít vyznačit kostel a školu.Já udělám grafiku města a zařídím aby když kliknete na kostel aby se tam objevila třeba fotka kostela nebo popis.
Cena dohodou(podle velikosti).Např. mapa ČR s kliknutím na všechny okresy stojí přibližně 700Kč.
Pokud máte zájem napište mi na Hitman@inMail.cz
Mike8748
Profil
me to neda ale zeptam se...

mapove podklady jsou odkud? jak je to s jejich autorskymi pravy a moznosti dalsiho sireni?
TSD
Profil
Mně to taky skoro nedalo, ale pak jsem přečetl znovu a pochopil jsem to tak, že mapy budou ručně kreslené, tudíž bez detailů, nezoomovatelné, ale přímo z dílny Hitmana.
Hitman
Profil *
Ano, budou ručně kreslené, nebo pokud dodáte vlastní materiál, nebo si autorská práva seženu(koupím) od toho kdo už nějaké hezké mapy má.Na mapu, ketrou vytvořím autorská práva mám já a ten, kdo to koupí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0