Autor Zpráva
lokutus7323
Profil *
Ahoj,
programuji online hru v PHP (spíš takový pokus)..nicméně bych chtěl zkusit tuto hru dotáhnout dop zdárného konce a zvřejnit.

V PHP dělám jen chvíli a tak spoustu věcí ještě sám nedokážu, nerozumím jim nebo na ně prostě nemám tolik času. Kolikrát dělám třeba jeden soubor celý den, ikdyž má daný soubor jen 180 řádek.

Proto jsem se rozhodl, najít někoho, kdo by mi byl ochoten pomoci. Idálně by se mělo jednat o šikovného (třeba i začínajícího) programátora v PHP..dále by měl ovládat CSS a HTML.

Zatím nemohu nabídnout žádné peníze, ale mohu nabídnout podíl z budoucí hry.

Případní zájemci piště na email novotny.michael@centrum.cz

Pokud máte nějaký dotaz použijte příspěvek nebo email...


Děkuji
Z.Kapitan
Profil *
Lokotus to ti nestaci tvuj web? :)

NO, nejak neverim ze bys mohl naprogramovat hru
Nox
Profil
V PHP dělám jen chvíli a tak spoustu věcí ještě sám nedokážu, nerozumím jim nebo na ně prostě nemám tolik času. Kolikrát dělám třeba jeden soubor celý den, ikdyž má daný soubor jen 180 řádek.
S takovým přístupem nikam nedojdeš - pokud chceš, aby ti někdo zadarmo ve svým volným čase pomáhal, tak minimum je aspoň nabídnout tuny snahy a podpory...tady to spíš vypadá, že by to někdo dělal za tebe - pokud tě to nebaví (vzhledem k tomu že si na to nechceš najít čas), tak trochu nechápu smysl
CoderMan99
Profil
Mohol by si mi povedat viac o tej hre? viac info pošli na môj email coderman99@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0