Autor Zpráva
Jobík
Profil
Ahoj, vím že je to trochu blbé, ale chtěl bych vás poprosit jestli by jste mi (respektiva na stránku,kterou dělám pro kámoše) někdo nebyl ochoten vytvořit logo. Je to ovšem problém potřeboval bych to zadarmo ( vím je to na nic a nikdo mi neodepíše ).
Případní zájemci pište buť na e-mail : jobik-x@centrum.cz nebo přímo zde do fóra.
Předem děkuji všem zájemcům ( asi nebude komu :))
Co se týče loga : Šlo by o logo ke stránce mého kamaráda, který je začínafícím fotografem na přibližný náhled stránky se můžete podívat na www.jobik.xf.cz/Vyfot-to/index.php Barvy se nejspíše měnit nebubou ale místo pro samotný obsah stránky a ty čáry ještě budou trochu předělány. Jedná se opřibližný narychlo udělaný návrh pro lepší oriantaci při tvorbě loga( jaké barvy pužít atd...)
Jestě k odměně Byl bych ochoten umístit odkaz na veěe stránky na svém webu, pokud by měl někdo jiný nápad co se týče odměny jsem ochoten se domluvit.
Str4wberry
Profil
Dle jednoho zdejšího vlákna [Poptávám vytvoření loga (za odkaz)] předpokládám, že uvedeš-li více podrobností, tak se někdo najde.
Jobík
Profil
Prosím neměl by někdo zájem pls:)
Kalby
Profil
kdyz tu stranku udelas hezkou tak do toho jdu :) ale zatim tam neni nic a to rozvrzeni prvku uz ted vypada hrozne
Jobík
Profil
Kalby
Ok pak uvidive.



Neudělal by to někdo ted je mi jedno jak bude vypadat ale měl by na něm být náze Vyfoť to a aby ladilo s použitými barvami
Jobík
Profil
Kalby
Ještě jedna věc - Ta stránka bude jiná tohle je jen vzorek jaké barvy boudou použity atd...
Jobík
Profil
Prosím pomožte někdo nejsem moc dobrý grafitk prosím pls :) :) :( :(
Kalby
Profil
udelam ti to, za chvilku ti sem hodim link, bude to v sede a zlute, necekej zadny zazraky tolik casu zas nemam
Jobík
Profil
Ok nemusíš hvátat
Kalby
Profil
tak jo mam to, delal sem to chvilku takze nic moc ale zadarmo, co muzes chtit ze jo, jestli si vyberes tak ti posli psd

Jobík
Profil
Kalby

Chtěl bych to poslední s tou přerušovanou čárou a pak jestli bych mohl poprosit dal bysi mi ještě ten uplně první jak jr to TO vtom rámečku ještěsi to trochu poupravím MOC DĚKUJI, CO BYSI ZA TO CHTĚL?!
Kalby
Profil
staci jenom odkaz na moji stranku, pak napis mail kam ti mam poslat psd
Jobík
Profil
Posli to na Jobik-x@centrum.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0