Autor Zpráva
mjandas@centrum.cz
Profil *
Chtěl bych udělat web o chovu koček.

Mám jakousi představu, jak by to mělo vypadat. Budu tam chtít přidávat a ubírat osoby, jejich kočky, mít tam jednoduchý vzkazník pro registrované. Možná i jednoduchou galerii (každý registrovaný si bude moct přidávat kočky). Mám o tom jakousi představu. Kdysi ukrutně dávno jsem programoval. Jestli si toto můžu představit jako nějak provázané tabulky (nevím jestli to lze), tak půjde o cca 5 tabulek (kdysi dávno jsem programoval v cobolu, takže vím co je databáze a tabulka)

Chtěl bych nacenit zvlášť design a zvlášť funkčnost, netrvám na tom, že obojí musí být od jednoho člověka, ale byl bych radši. Pokud jde o cenu, nechci skrblit, ale nechci ani zbytečně přeplácet.
Rád bych si vybral na základě referencí. Případné dotazy samozřejmě zodpovím mailem.
Cob
Zdravím:
reference CobraDesign
Cena: Záleží na mnoha faktorech, řekněme od 10 000,- Kč výše.
Afrod
nabízím své služby cena od 4000Kč bližší info na: scomputers@seznam.cz
Mautinek
Můžeš se podívat na http://dualitydesign.biz/ a případně se ozvat přes kontakt ;-)
vertigo4
Rád bych udělal design + nakodování ... viz moje nabídka zde na diskusi
Epic
Profil *
Dobrý den, rád bych se také nabídnul - kontakt: kaleta@mfantasy.cz , icq: 238 661 681
Paja
bylo vám odpovězeno na nabídku?
joska
Profil *
Paja
bohužel
Orgie
Profil *
Já můžu nabídnout design, takže pokud by bylo stále třeba a byl by programátor a nebyl by estét, tak můžeme vytvořit ali. :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0