Autor Zpráva
Tresstys
Profil *
Koupím E-shop s dobře propracovaným SEO a také s uživatelsky příjemnou administrací. Mail racal@seznam.cz, spěchá.
Fondil
Profil
Eshop má být už zaběhlý, nebo sháníš jen systém?
kletely
Profil
Tresstys
Síce nemám nič také(e-schop), ale mohol by si povedať že čo za to dáš :)
Tresstys
Profil *
Jen systém, chci svůj stávající lehce předělat, má právě ten problém s nedokonalým SEO.. :-)
Tresstys
Profil *
Nebo abych se vyjádřila přesněji, úplně ho chci změnit, grafiku už mám, potřebuji jen ten funkční systém..
links
Profil *
Nebude jednoduchšie len zapracovať na SEO v e-shope, ktorý už vlastníte? (netreba kupovať celý nový systém, nainštalovať to odznova a pod)
Tresstys
Profil *
kletely:
Nějaké přiměřené peníze, samozřejmě..
Tresstys
Profil *
links
Já ale chci ten shop předělat úplně zgruntu, grafiku už mám, teď ještě ten šikovnej shop..
souki
Profil
Tresstys
a což nekupovat, ale platit paušálně za provoz a služby?
Tresstys
Profil *
souki
Taky možnost, ale klidně zaplatím i nějakou rozumnou cenu. Záleží mi především za referencích, chci aby se shop zobrazoval na pozici, jakou si zaslouží, tudíž vysoké.. :-)
Medvídek
Profil
chci aby se shop zobrazoval na pozici, jakou si zaslouží
To závisí na obsahu :-)
Tresstys
Profil *
jj, jasan, ale i tak.. tak co, má někdo něco zajímavého k nabídce? :-)
souki:
dívala jsem se na umístění malvik.cz, při zadání hesla kočárky najde seznam až na 6 stránce, google je lepší, ale i tak si myslím, že to není až taková hitparáda... :-( nezlob se, prosím, za trochu kritiky a asi to nebude vina pouze toho shopu, ale píšu jen, co jsem zjistila..
souki
Profil
Tresstys
Být na "kočárky" vepředu by sice bylo fajn, ale zase taková výhra to není. Je to slvoo s minimální konverzí a obrovskou konkurencí, takže se soustředíme spíš na jiné směry.
Přímo na "hlavní slovo" cílí třeba italske-kabelky.cz (viz http://search.seznam.cz/?q=kabelky&mod=f)

Radši bych ale tyto věci probral po emailu nebo nějak instatně. Kontakty na webu ;)

Ještě jen na okraj, proč mě osobně se ten pronájem líbí (a začal jsem ho tedy nabízet). Normálně se koupí obchoda spíš se doufá, že bude úspěšný. Tady se platí postupně a kdyby to nefungovalo podle představ, tak se platit může přestat. Třeba zrovna ten Malvík byl malinkatý anonymní obchůdek s podivným eshopem než jsme se ho před rokem ujali. A teď musí přistavovat k prodejně další sekci jen na balení balíků :)
Tresstys
Profil *
souki
tak mi klidně napiš na racal@seznam.cz, můžem event. popovídat i na skype nebo icq.. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0