Autor Zpráva
czkoudy
Profil
Dobrý den,

potřeboval bych vytvořit a nakódovat do xhtml a css deisgn pro naši hospodu. Stávající stránky jsou na adrese www.retrobar.info design by mel být bez frame a trisloupcovy s hlavickou a patickou. v levem by bylo menu v prostrednim clanky a v pravem vysledky turnaju, ktere se kazdy mesic poradaji. samozřejmě to není podmínka. rad uvítám i jiné nápady na rozvržení.

A ted to co vas zajímá. Cena: milionář nejsem, a ani nevim kolik se cena za design pohybuje(asi zalezí na složitosti) ale pocítám něco kolem 3 tis. Kč určitě záleží taky na dohodě

Měl by někdo zájem?
imperius22
Profil *
Dobrý den, poslal jsem zprávu na ICQ. Měl bych zájem....
spacek6
Profil *
Jo měl bych zájem pokud to už není zabrané. kdyžtak se ozvy na mail spacek6@gmail.com. díky
vertigo4
Profil
Mohu nabídnout vytvoření designu a následné nakódování do validního a sémantického kódů s co nejlepší přístupností ;-)
více info zde na diskusi
Dakart
Profil
Dobrý den. Takováto částka za design není vůbec žádný problém. Pokud jste zpracování ještě nezadal, napište mi: produkce@webcreative.cz
designer
Profil
Ahoj mel bych zajem pokud jeste nabidka plati ozvi se mi na icq 467693279 a urcite se dohodneme .....
Folkow
Profil
Dobrý den,
měl bych zájem o tuto práci, pokud jste zatím nenašel nikoho věryhodného, ozvěte se mi na email folkow@seznam.cz, já Vám následně zašlu reference a dle Vašeho usouzení se můžeme dohodnout.

Přeji hezký den,
F.T.
czkoudy
Profil
Ahoj ,

děkuji všem za nabídky. Oslovil jsem již někoho a čekám na jeho návrh finální verze.Nic ještě není 100%.Pokud by to nevyšlo, pokusím se kontaktovat ostatní.Zatím děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0