Autor Zpráva
butonek
Profil
Koupil jsem si tento template na 4templates.com a předělávám si do něj svůj web. Problém je, že v něm jsou chyby a ani komunikace s něma nepomohla. Pracovní stránky s tímto webem jsou zde a odkazy vedeou na jinou doménu..

První problém je přetíkání textu ve sloupcích dole přes spodní ukončovací lištu (obrázek) ve všech prohlížečích IE6, IE7, Firefox.
Druhý problém spodní ukončovací lišta (obrázek) v IE7 se nezobrazuje.
Třetí problém v prostředním sloupci se červený lišty (pozadí pod nadpisy) v IE6 nezobrazují.

Toto jsou zatím problémy na které jsem narazil a nevím si s nima rady. Můžu poskytnout původní nemodifikovaný templet jak jsem koupil.


Můžu platit na účet v Kč nebo v $ na PayPal.

butonek1@volny.cz
bmatias
Profil *
mozem skusit pomoct, kontaktujte ma na bmatias89 (zavinac) gmail.com ak mate zaujem
nutonek
Profil *
Takže, kilčo se zdá někomu málo za projetí kódu. Nechci po nikom aby mi udělal celej layout, ten jsem si koupil za necelý pětikilo. Klidně si řekněte cenu kterou si kdo představuje, ať mám představu o zdejších cenách :)
Dranel
Profil
Pokud ještě potřebujete pomoci, rád to pro Vás udělám. Napište mi na dranel@email.cz nebo na 451-870-409.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0