Autor Zpráva
Oleg
Profil
Zdravim,

pro nas neziskovy projekt WEBBER.cz hledame dalsi posily pro jeho budouci rozvoj. V soucasnosti projekt nevidane rozsirujeme v jeho funkcionalite a moznostech.

Chybi nam vsak lidi a hlavne programatory PHP a JS (znalost jQuery, MooTools, DOM), potrebujeme rovnez lidi se znalosti MySQL.

Chceme se zamerit na moznosti, podobnych jako jsou u netvibes, pricemz by primarni zamereni bylo v poskytovani jeho sluzeb pro web stranky.

Nejsou problemem kapacity serveru, problemem je nedostatek lidi, ktere neni jednoduche pro neco takoveho sehnat.

Mate-li zajem a chcete-li se podilet na vyvoji/rozvoji webber.cz a pripadne jeho dalsich odvetvi (jako jsou imgup.eu, seo.webber.cz)

piste na ICQ: 161823114 nebo 288047065 nebo mail kolesnyk@artysite.net

Dekuji vsem zajemcum
panhuhu
Profil
Jakou možnost zviditelnění mi nabídnete, pokud se rozhodnu zapojit?
Oleg
Profil
Kontaktujte me na prvnim ICQ a urcite se dohodneme.

Dekuji

Oleg K.
Majkl578
Profil
psal jsem na prvni icq, nikdo neodpovedel....
Oleg
Profil
Majkl578

psal jsem na prvni icq, nikdo neodpovedel....


Jsem na ICQ cca 18 hodin denne a normalne se vsemi komunikuji.
Jakou prezdivku na ICQ mate nebo napiste mi sve ICQ sem nebo mailem na: kolesnyk@artysite.net a urcite se Vam ozvu

Pokud na ICQ hned neodpovim (v pripade, ze mam status N/A) tak odpovim pozdeji
Majkl578
Profil
Jsem na ICQ cca 18 hodin denne a normalne se vsemi komunikuji.
Jakou prezdivku na ICQ mate nebo napiste mi sve ICQ sem nebo mailem na: kolesnyk@artysite.net a urcite se Vam ozvu

Pokud na ICQ hned neodpovim (v pripade, ze mam status N/A) tak odpovim pozdeji


prezdivku mam stejnou jako tady, psal jsem jeste ted, jelikoz na webber.cz mate, ze kontaktovat vas lze az do 3 hodiny. kdyztak se ozvu jeste odpoledne, popripade me muzete najit podle nicku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0