Autor Zpráva
vydrus
Profil
Hledám copywritera, který by pro mě napsal nějaký pěkný úvodník, odměna bude odkaz na jeho web ze stránky s PR 3. Nabídky pište sem.
Dranel
Profil
vydrus
Já sice nejsem copywriter, ale klidně se toho ujmu - pokud mi tedy sdělíš, o jaké téma se jedná :)
vertigo4
Profil
Ať má Dranel konkurenci, tak se také hlásím. Též nejsem copywriter, ale nějakou tuchu mám ;-) Případně mne kontaktuj na vertigo4@seznam.cz
vydrus
Profil
http://astrogalerie.ic.cz/

Úvodník by měl informovat o tom, kde se návštěvník právě octl, a to nějakou nenásilnou formou - aby návštěvník nebyl odrazen a hned nezavřel okno. Jako příklad může posloužit http://stdobry.cz/ , samozřejmě s použitím trošky originality.

Délka by měla být max. 3 odstavce, žádné slohové práce.

Odkaz na nejlepšího pisatele bude samozřejmě zobrazen po tu dobu, dokud někdo nenapíše lepší článek (tzn, dokud bude použita jeho verze úvodníku), tak se snažte :)

Rozhodně to není jednoduché, jinak bych už sám něco vymyslel.
Dranel
Profil
vydrus
Myslím, že to nebude problém. Kdyžtak napiš na dranel@email.cz nebo na 451-870-409
vydrus
Profil
ok. Ozvalo se mi víc zájemců, takže budu mít moct si vybrat :D
vydrus
Profil
Pokud už někdo něco sepsal, nechť mě zde informuje.
vydrus
Profil
Splněno. Zamykám.

Vítězný text:


Lidé jsou stvořeni, aby kontemplovali a přemýšleli o dokonalosti samotného vesmíru, nicméně oni sami ani zdaleka nedosahují jeho dokonalosti a kvalit, ale jsou jeho nedílnou součástí.

Srdečně Vás vítám na tomto portálu, jehož jediným cílem a předurčením je shromáždit komplexní video-obrazový obsah, jakkoliv spjatý s vesmírem.

Máte-li zájem o kvalitní, a zejména pak intuitivně seřazený obsah nebo obrazový materiál pro Vaši prezentaci nebo projekt, nacházíte se zde správně a vězte, že právě tento portál je tou nejlepší volbou, usnadňující Vám Vaší cestu hledání. Uvolněte se prosím, pohodlně se usaďte a připravte se na prohlídku nekonečným vesmírem. Přejeme Vám příjemnou zábavu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0