Autor Zpráva
Jack Pott
Profil *
Ahoj, hledám spolupracovníka, který by podle zadání vytvořil web (obsah webu už bude moje práce) a bude-li to třeba, průběžně na něm pracoval. O jaký typ webu by se mělo jednat? Jeho základem by byly galerie videí, jež by bylo možno administrátorem (mnou) jednoduše přidávat a jakýmkoli uživatelem hodnotit - ať už známkou, tak ve fóru pod každým videem. V jedné rubrice by byla videa seřazená podle data přidání, v další podle hodnocení uživateli. Více sdělím při komunikaci se zájemcem, ještě ale dodám, že obsah webu by byl slušný :-).

Projekt by měl být finančně výnosný, i pokud by tomu tak ale nebylo (v tom případě by pochopitelně ani nemělo cenu, aby se web zdokonaloval dlouhodoběji), práce designéra bude finančně ohodnocena v řádu tisíců korun. Vzhledem k omezenému rozpočtu mohu bohužel slíbit jen, že to nebude méně než 5000 Kč.

Ideální by bylo, byl-li by zájemce z Brna či okolí, abychom se mohli třeba i sejít osobně, ale především by měl mít chuť pustit se do něčeho takového. Tedy pravděpodobně spíše student plný elánu než známý profík :-). Každopádně ale budu chtít vidět nějakou jeho dřívější práci tohoto typu.

Jack.Pott@seznam.cz
Skype: HafPetr
ICQ: 293813701

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0