Autor Zpráva
Borec
Profil *
Dobrý den.
Hledám někoho, kdo má zájem spolupracovat na projektu.
Já bych měl na starosti hlavní část projektu, obsah, design, RS, redaktoři, subdomény atd.
Ten druhý by se staral jen o finance, zaplatil by hosting + doména(1500Kč/rok), našel by vhodnou reklamu pro hlavní web a subdomény.
Všechny peníze by chodili k němu na účet, nebo domů.

Nabízím:
1)Získání referencí.
2)Výdělek(snad někdy i přes 20000 za rok)
To vše jen za 2 hodiny práce deně 1 týden a pak jen půl hodiny za měsíc(kontrola plateb).

Požaduji:
1)Spolehlivost.

Kontakt:web-hry@seznam.cz
killer
Profil
a jaký projekt se jedná? zaměření?
Měsíček
Profil
Jukni na e-mail - jeho první část mluví jasně :)
Borec
Profil *
Zaměření je na různé hry(ale tobe to muze byt jedno ty by ses o to stejne nestaral, jen ta reklama).
Podrobnosti na emailu.
Borec
Profil *
Admin
Nemente mi porad ty nazvy!Financovat neni presne je tam i ta rekama!
nightfish
Profil
Financovat neni presne je tam i ta rekama!
chceš po někom peníze, to je financovat

zeptám se na věci, které by potenciálního investora mohly zajímat:
- máš nějaký business plán?
- kolik lidí a jakého věku/vzdělání do projektu bude zainteresováno?
- čím bude web odlišný od již existujících českých webů?
- jak velká bude cílová skupina webu? jaké očekáváš hodnoty návštěvnosti?
- kolik je ti let?
Míraňák
Profil *
Přesně tak, bez těchto informací by dotoho šel jen blazen ... ani nechápu to že na serveru programátorů hledáš někoho kdo nebude programovat ale platit.. tady se většina lidí snaží vydělat programováním.
Borec
Profil *
Emaili už neposílejte, už jsem si vybral.Díky všem, kteří poslali email.
desginer
Profil *
Ten druhý by se staral jen o finance, zaplatil by hosting + doména(1500Kč/rok), našel by vhodnou reklamu pro hlavní web a subdomény.
Všechny peníze by chodili k němu na účet, nebo domů.

________________________________________________________

Podle toho co píšeš soudím že ti je tak 13-15 let ... nemáš peníze na hosting a doménu ..... všechny peníze by chodili k druhé osobě cpk ti není 15 že nemůžeš vyzvedávat složenky nebo nemáš bank. ůčet ?????? s takovouhle bych do toho opravdu nešel
Joker
Profil
Borec
Trochu mimo téma, ale tohle mě pobavilo:
Zaměření je na různé hry(ale tobe to muze byt jedno ty by ses o to stejne nestaral, jen ta reklama).
Znát zaměření webu je snad nutná podmínka, pokud má někdo hledat vhodnou reklamu :-)
Borec
Profil *
Designer
Peníze na hosting i doménu mám, ale jak jsi napsal nemám účet, ale to už je teď jedno, už jsem si vybral.
Miraňák
Profil *
desginer
Hádám že ta reakce byla proti mě :). dejme tomu že mi je 5 let nemám peníze nemůžu brát složenky atd.. to je dobře ale proč teda vy od někoho jiného potřebujete zaplatit hosting když si ho ted můžete zaplatit a za mesic budete mit 2x vetší plat :D jen tohle jsem nepochopil :D proč si prostě ty dve hodiny v tejdnu nezamakat abys nestratil 20 tisíc ze zisku :D no asi je to na mě moc složité jsem přece jen mladý na takové finanční obnosy..
Miraňák
Profil *
desginer
aa sorry nějak sem si to nedočetl do konce :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0