Autor Zpráva
uplne jinej martin
Profil *
Zdravím, potřebuji radu: kolik byste si tak účtovali za 1) zprovoznění nějakého OS (opensource) eshopu, 2) foto+naházení cca 1000 položek...
JersyWoo
Profil *
Naprogramuji ti eshop jaký si vysníš (funkčně i graficky-mysql,php,xhtml,css), položky si budeš muset naházet sám (nebo podle dohody za příplatek). Cena začíná na 20. tis. Kč
Případné dotazy na jersywoo@jersywoo.com
Leo
"Cena začíná na 20. tis. Kč"

To jako myslite 2 (slove dve - a jeste jednou slovy DVE) ceske koruny za nafoceni a zadani vyrobku do e-shopu? :-) Takovy tvurce stranek je lidumil a pije slanou vodu a ji suchy chleba. Leo
Petra
Leo: Já myslím, že je to spíš 20 korun, ale i tak souhlasím :-)
Jan Onesork
položky si budeš muset naházet sám

IMHO jde o cenu samotného e-shopu.
Leo
"položky si budeš muset naházet sám

IMHO jde o cenu samotného e-shopu."

Asi jo, ale nekdo to tam nastrkat musi a musi to byt v nejake cene. Par e-shopu uz zhavarovalo na tom, ze tam majitel chtel mit tisice polozek, a nespocital si, kolik ho bude stat aktualizace zbozi. V tomhle pripade bych to videl jako hlavni polozku. Leo
Jan Onesork
V případě e-shopu, kde se položky počítají na tisíce, je tomu jistě tak. Všechno tam vložit a pak udržet položky aktuální...
uplne jinej martin
Profil *
díky, já potřebuju spíš vědět o kolik si mám říct :-) . tzn. 20 Kč/položka je málo, moc nebo akorát? (co majitel říkal, tak má cca 2 tisíce položek v sortimentu, ale všechno by tam nechtěl)
Petra
uplne jinej martin: Jestli je to hodně nebo málo závisí na tom, nakolik si ceníš hodiny své práce a na tom, jak dlouho ti trvá jednu položku doplnit.
uplne jinej martin
Profil *
uplne jinej martin: Jestli je to hodně nebo málo závisí na tom, nakolik si ceníš hodiny své práce a na tom, jak dlouho ti trvá jednu položku doplnit.

dik za radu, to vím taky :-)
Jan Onesork
To je nejspíš nejlepší způsob - počítat to podle hodinové sazby.
JersyWoo
Profil *
Asi jsem špatně porozuměl otázce nebo jsem nevhodně odpověděl. Moje nabídka je se skládá z

a) vytvoření eshopu :20.000 Kč a více Kč
b) buď si to zadavatel doplní sám nebo je možno externě na to najmout brigádníky (studenty)

výsledná cena = a+b

Nějaké nejasnosti ? :-)
mat
trošku OT - plnění shopu není fakt žádná legrace, pokud chce člověk mít vlastní anotace a popisky, je to práce na mnoho desítek a stovek hodin (třeba 1000 položek, kvalitně popsaných, nenacpete na web za tři dny, to ani ve snu)...
DoubleThink
Profil *
ad a)

on nechtěl vytvořit e-shop - chtěl zprovoznit nějaký open-source (=už hotový)

Navržení designu + aplikace designu + zprovoznění = cca 5000 - 8000,-
uplne jinej martin
Profil *
Asi jsem špatně porozuměl otázce nebo jsem nevhodně odpověděl. Moje nabídka je se skládá z

a) vytvoření eshopu :20.000 Kč a více Kč
b) buď si to zadavatel doplní sám nebo je možno externě na to najmout brigádníky (studenty)

výsledná cena = a+b

Nějaké nejasnosti ? :-)

Díky, ale já dělám ten eshop a tak jsem se ptal, kolik byste si za to účtovali (== ne poptávka), abych byl v obraze při jednání s majitelem... Už je to vyřešeno.
Tomexx
Profil *
Co se vytvoreni e-shopu tyce, moje ceny zacinaji na 15 tis, a 20 obvykle nepresahnou. Pokud ma nekdo zajem, tak piste na tomovomail zavinac seznam tecka cz
Tomexx
Dodatečná omluva - až teď jsem si všiml preferování diakritiky, píšu rychleji než čtu, a ještě jsem nebyl ragistrovaný takže to neopravím.

Co se vytvoreni e-shopu tyce....
4Shop.cz
Profil *
Pokud mate zajem o profesionalni e-shop, tak se podivejte na www.4shop.cz. Moznost pronajmu a nebo odkupu. A ceny jsou daleko mensi nez zde uvadenych 15-20 ci vic tisic.
Vice na http://www.4shop.cz. Testovaci demo shop naleznete na adrese http://www.4shop.cz/demo a testovaci administraci na http://www.4shop.cz/admin
Anonymní
Profil *
Já mám zájem o e-shop od 4shop. Dám vám za tu vaši srandu i 50 Kč. (slovy padesát)
Anonymní
Profil *
Zkuste profesionální e-shop bizZone.cz - pracovali jsme na tom a pracujeme déle než rok. Pronájmy začínají na 560,- kč !! měsíčně - což je pro kohokoliv "téměř směšné", grafika je pro každý e-shop dělaná na míru a je kvalitou na úrovni profesionálního grafického studia za cenu hodnou studenta :) Nabízíme provize za podepsanou smlouvu ve výši až 30% procent z ceny, pokud bude mít někdo zájem si přivydělat.... všechny důležité informace naleznete na www.bizzone.cz
p.s. na cenu 50 Kč se ale nedostaneme :))
Martin Kuželka
Milý Anonymní, než sem příště budeš dávat reklamu na svůj skvělý profesionální eshop systém, přečti si, o čem tento thread je...
Mata
Profil *
No,

1/ cenu vidim do 10.000,- jako rozumnou, když ti budou cpát více, tak se nebraň :o)

2/ naplnění zdarma pokud si to klient nějak rozumně dodá. Nevidím rozdíl mezi 50 a 50.000 položkama, vyjde to nastejno :o(. Pokud by se to mělo fotit a všelice upravovat, tak to je dle nárocnosti od 10 nahoru. Dle dohody a momentalní konstalace hvězd.

3/ aktualizace dohodou u nas je to vychází na 200 kč měsíčně, viz 2 narocnost úprav.
mat
Nevidím rozdíl mezi 50 a 50.000 položkama, vyjde to nastejno :o(.

jsem trošku od fochu a musím říct, že nevíš, co říkáš... jestli to tak je (i s těmi aktualizacemi za 200,- měsíčně) rád tě zaměstnán - a dám ti třeba pětistovku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0