Autor Zpráva
SPAWN
Profil *
Kto mi kúpi doménu za cenu 564sk (s DPH) tak tomu na websurf pošlem na účet 76 191kr. a do katalógu stránok na websurfe mu prenesiem 250 000 kreditov!
Philber
Profil
to je úžasný a k čemu to je??? A k čemu ti je doména, hosting nepotřebuješ?
SPAWN
Profil *
hosting si spravím sám ja potrebujem len doménu
Philber
Profil
aha tak to jo.
SPAWN
Profil *
inac zabudol som napisat ze kto chce nech napise na moje icq 381-255-338 ..ty to chces philber?
SPAWN
Profil *
Už za doménu zaplatíte iba 490,-sk!!!
Gekon
Profil
Mohl bych se zeptat, na co ty kredity jsou? Co s nimi mohu provádět?
SPAWN
Profil *
Tie potom predas ty alebo niekto ti nieco za ne spravi alebo si s nimi zvysis navstevnost
Philber
Profil
sem myslel ze návštěvnost se odvíjí z větší části od kvality webové stránky, ale ne děkuju já nic takového nepotřebuju návštěvnost si zvětšuju jinak xD
SPAWN
Profil *
sak napisal som aj ine moznosti
Afrod
Profil
a jakou máme záruku že nám ty kredity přepíšeš? a když se nechaji prodat tak si je prodej a kup si doménu sám.
SPAWN
Profil *
ale myslel som to tak ze niekto vam za tie kredity posle prachy lebo niekto chce tolko kreditov ..a musis mi verit.. niesom podvodnik
vertigo4
Profil
SPAWN
No ale proč ty kredity sám neprodáš a za prachy si nekoupíš doménu?
Railbot
Profil
Technická. Víš, že doménu .sk lze zakoupit pouze pokud je člověk občanem SR nebo na jejím území podniká? A to chceš poté absolvovat byrokratické tahanice kvůli převodu domény? Párkrát si odpusť zmrzku a šetři na doménu.
SPAWN
Profil *
vertigo4
Sak sa to snazim predat sem

Railbot
sak kupim ju, poslem vam kde mate poslat prachy a mam ju
mila
Profil
Philber
to je úžasný a k čemu to je???
Gekon
Mohl bych se zeptat, na co ty kredity jsou? Co s nimi mohu provádět?

Nejlepší je to pustit na web konkurence, několikanásobně jim navýšit traffic, snížit CTR, a pak je ještě obvinit z umělého navyšování návštěvosti:)
vydrus
Profil
SPAWN
Ty seš asi nějakej blogískař, protože websurf používaj lamy a žádnej zisk z toho není. Akorát když chceš nějakou službu, tak na hodinu spustíš autosurf a nějakej blbec ti to kvůli těm kreditům udělá. To je snad jedinej plus na tom celym systému.
SPAWN
Profil
Teraz vam nieco vysvetlim:

Predpokladám že nikto na websurfe nemá 900 000 000 000 000 kreditov.
Tak ja už nechcem používať websurf tak sa chcem zbaviť všetkých kreditov.
Požičiam si 900 000 000 000 000 kreditov a keď to do mesiaca nevrátim tak až
potom mi zablokujú účet na IP ale mne to je jedno keď už nechcem ten websurf mať.
Potom keďže NIKTO nemá 900 000 000 000 000 kreditov tak vy to môžte niekomu tam
predať za neviem koľko tisíc!!!

Tak kto má záujem nech píše na icq 381255338
DJ Miky
Profil
(Schválně, kdo jako první napíše na Websurf, aby Spawnovi zablokovali IP hned.)

Jen by mě zajímalo, jak je možné jen tak získat tolik kreditů, ve Websurfu asi nebudou tak blbí, aby to neměli ošetřené.
DoubleThink
Profil *
SPAWN
Takže jsi podvodník. Gratuluji, vyhráváš ikonu.
Jinak pochybuji, že by těch devetset trilionů kreditů dosahovalo ceny 500 Sk.
SPAWN
Profil
Ja niesom podvodnik!
vydrus
Profil
Potom keďže NIKTO nemá 900 000 000 000 000 kreditov tak vy to môžte niekomu tam
predať za neviem koľko tisíc!!!


Tolik ti nepůjčí, rozhodně ne bez ručitele. A pokud to chceš prodat, tak to prodej sám a neobtěžuj podvodníku. Websurf je stejně k ničemu, tak to nabídni místním domorodcům, jestli na to skočí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0