Autor Zpráva
st011
Profil *
Ahojte,
mám tu jeden starší návrh na predaj.

Dočasně odstraněn link, viz níže. Gekon

Pôvodne to malo byť na eshop, ale myslím, že z toho ide kľudne spraviť nejaký blog o rocku prípadne niečo podobné...

Návrh v *.psd ponúkam za 500CZK
V cene sú aj zahrnuté drobné úpravy ak bude za potreby.

Moje kontakty nájdete na mojom portfóliu www.luzbetak.com
souki
Jelikož tento návrh prodáváš, tak bych rád požádal o navrácení zálohy, kterou jsem za něj uhradil. Děkuji
lupik
Profil *
souki
muzes to nejak upresnit?
Morasino
lupik
No asi tak, že st011 dělal pro soukiho tento design.
Lexter
Morasino
Souki ho nepřijal a teď se zlobí, že si ho st01 dovoluje prodávat. Mám pravdu? Pokud ano, je to jeho problém.
Morasino
Souki ho nepřijal a teď se zlobí, že si ho st01 dovoluje prodávat. Mám pravdu? Pokud ano, je to jeho problém.
Máš pravdu, tak jsem to myslel. ;)
Lexter
Morasino
Já tě jen doplnil.
Railbot
Lexter
Pokud za design zaplatil zálohu, pak by byl de-fakto prodaný 2x a neprávem. Záleží jestli si domluvili nějaké skicovné.
Lexter
Railbot
Záloha není platba a nikdy nebyla. Jasně, záleží na smlouvě, každopádně to, že souki zde reaguje dokazuje jen to, že je naštvaný a chce to říct i ostatním. Kdyby měl smlouvu či jasně stanovenou dohodu, psal by na e-mail. Není to ten typ člověka, co něco moc rozmazává. Skicovné je jen za to, aby měl člověk jen těch pár šlupek že vůbec hnul prstem. To, že ho souki odmítl je jeho problém, kdyby nechtěl aby ten design prodal či jinak použil, musil by ho vlastnit, tedy si ho koupit. Nekoupil, nevlastní, má smůlu. Etickou stránku věci nechme být, ta tu nemá co pohledávat.

Ale tohle je jen o slovickach, pokud nema smlouvu je mu to k prdu, pokud ji ma, neotravoval by na djpw, takze ji nema, sere ho to ze s tim nemuze nic udelat. Pak plati tahle spekulace.
souki
Lexter
Abych to upřesnil. Před delší dobou jsem objednal vytvoření grafiky podle poměrně rozsáhlého zadání. Součástí byly i ěnjaké grafické prvky, které měly být použity. st011 si vyžádal zálohu 2k a po delší době dodal skicu, která zadání neodpovídala. Podle mě by to skoro bylo na vrácení zálohy (ne skicovného), ale tenkrát jsem to nechal být.
Co mě ale dokáže nasrat je, když pak vidím tento design dokonce s původním logem nabídnutý k prodeji. Já bych pochopil, kdyby to změněné prodal (asi bych to ani nepoznal), ale nechat tam logo, "slogan", telefony, email a nahoře seznam firem, se kterými se jedná o dovozu do ČR... Při nejmenším mi to nepřijde slušné.
Lexter
souki
Děkuji, že si to upřesnil, tohle bylo potřeba. Pokud nešlo o skicovné, pak je spor jasný. Pokud na to nemáš doklad, pak je to ještě jasnější. Sorry, tady jde spíš o etickou otázku. A tohle probírat přede všemi znamená jen "nasrání". Takže doklad nemáš. Je to hnus, já vím, já to znám. Ale je potřeba to řešit jen s ním, hltit diskusi nemá cenu.
souki
Lexter
O peníze mi ani tolik nešlo. Spíš o tu nediskrétnost. Když se to vezme kolem a kolem, tak tu vlastně prodává cizí logo, které je navíc pokud se nepletu registrovanou obchodní značkou.
Lexter
souki
Právě tím jsem si nebyl jistý, zda jde o reglou značku. Teď je to ovšem zcela jasné.
stn001
Ahojte,

prepáčte, že som sa tu neozval skôr, ale som na dovolenke. Logo by som samozrejme nepredal. To by som odstránli, len som ho omylom zanechal, resp. nemyslel som na to (, tak isto ako aj na tie kontakty, čo ma veľmi mrzí, tak prosím prepáčte. Viem, že je to moja chyba a som si toho vedomí - naozaj prosím o ospravedlnenie.

Ak by som mohol poprosiť moderátorov o zmazanie linku, prípadne aj témy... Neskôr sem hodím link na "upravenú" verziu - keď sa vrátim z dovolenky.

Čo sa týka predania neschváleného návrhu, nevidím v tom žiaden veľký problém. Keďže si návrh neprijal, tak je môj. Zaplatil si len skicovné.

Ak tak, môžeme to prebrať, prípadne sa dohodnúť, na ICQ, ale až po 27. Júli. Môj kontakt nájdeš na mojích stránkach.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0