Autor Zpráva
Railbot
Profil
Poptávám někoho s dobrou znalostí anglického jazyka pro překlad různých textů ze zahraničních webů. Konkrétně se jedná např. o něco takového nebo takového. Není toho málo, je to náročnější spíše časově.

Odměna dohodou. V případě oboustranné spokojenosti možná placená spolupráce i do budoucna.

Kontakt na IM 85029222 nebo na mail railbot(at)centrum.cz.

Díky.
Gekon
Profil
Myslím, že bych ti s tím mohl pomoct. Ozveš se mi?
nartio uk
Profil *
Dobrý den

Mám velice dobrou znalost angličtiny co se týče rozsahu slov i gramatiky.5 let jsem žila v Britanii.
Pokud máte zájem, Ozvěte se mi na e-mail Jitka.slosarcikova@seznam.cz, nebo telefonní č. 0736 659 441
Se srdečným pozdravem J.Šlosarčíková.
Hitman
Profil
Jestli chceš, tak se ozvi na Hitman@inMail.cz(i dlouhodobá spolupráce).
Gekon
Profil
Tímto se omlouvám Railbotovi, ale bohužel jsem momentálně zavalen osobními problémy a naprosto nic nestíhám. Překlad "Victims" mám hotov zhruba do půlky, ale čas na dokončení budu mít bůhví kdy :-(
Railbot
Profil
Poptávka je stále aktuální.

Upřesnění: nehledám profíka, stačí mi nadšenec, který by vzal zavděk honorář v řádu pár set korun. Překlad je pro web, který není komerční.
Lue
Profil *
Ahoj,
já překládám občas pro firmu, kde pracuji. Účtuji jim to 280,- Kč za stránku (cca 1800 znaků). Tak kdybys měl zájem, tak se můžeme domluvit. Luex@email.cz
Kentaur
Profil
Je-li to stále aktuální, tak jsem schopen obstarat (od skupiny studentů jazykové školy) levný překlad. Cenu nemůžu říct přesně, protože každá stránka je jinak dlouhá. Určitě však něco domluvím, pokud bych viděl nějaký ukázkový soubor (výtah textu ze stránky).

Předpokládám, že počítáš s tím, že bude překladatel pracovat s textem obsaženým v nějakém word či podobném souboru a ve stejné formě přeložený text dodávat.
Anticvicka
Profil *
Railbot
Ahoj, pokud stále hledáš nějakýho nadšence pro překlady těch anglických textů, tak se ovzi, ráda Ti s tim pomůžu .)
anticvicka@centrum.cz
Katy
Profil *
Zdravím..

Pochybuji, že je to stále aktuální, ale kdyby náhodou ano, tak se mi prosím ozvi: k.beranova@email.cz . Nadšenec, nejen do anglického jazyka, jsem až až, takže pár překladů nebude problém. Času je taky dostatek a skromný přivýdělek se mi hodí vždy:)

Těším se na případnou spolupráci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0