Autor Zpráva
DarkLifeCZ
Profil
Ahoj,
jsem mladý PHP kodér a hledám brigádu na srpen, nejlépe v mém oboru. Neměl jsem ještě žádnou zakázku, ale jsem schopen vytvořit vše od malých aplikací po velké redakční systémy. Délka práce závisí na velikosti projektu. Cenu respektuji! Kontaktovat mne můžete na darklifecz@gmail.com, po dohodě jsem ochoten zaslat i nějaké ukázky menších aplikací a více informací.

Jsem také ochoten zprovoznit redakční systém, fórum, apod. (nemusí být mé výroby může být PHPBB, apod.)

Email: darklifecz@gmail.com
Děkuji
Afrod
Profil
Hele jakou máš praxi(sice nemáš zakázky ale praxi by si mohl mít) a na jakej úrovni to PHP umíš
David_
Profil *
Ovládáš ZendFramework a MVC?
DarkLifeCZ
Profil
Praxi nemám s žádnou firmou, pouze samotné aplikace, které jsem vytvořil, jako je fórum, eshop, apod. Co se týče ZendFrameworku a MVC jsem pouze v začátcích...

Moje PHP úrpveň bych hodnotil na stupnici od 1 do 5 (jako ve škole) takový průměr, ale mám chuť pro učení a zkoušení nových věcí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0