Autor Zpráva
Štěpán Černý
Profil *
Naše občanské sdružení YMCA DAP provozuje menší webový portál www.tensing.cz. Rádi bychom zefektivnili jeho fungování a zjednodušili jeho aktualizaci převedením na nějaký redakční systém, tak, aby jeho obsah mohlo aktualizovat více lidí.
Chtěli bychom se proto zeptat, za jakou částku by se dal tento web, do dnešní doby fungující v databázi MySQL, převést do nějakého redakčního systému (např. drupal, phprs, sunlight, pokud možno co nejjednodušší...), tak, aby byl v co největší míře zachován současný design a rozložení stránek.

Vzhledem k tomu, že jsme občanské sdružení, naše finanční možnosti nejsou oslnivé. Proto by mě zajímal váš odhad, za kolik by se to dalo pořídit, případně i nějaká nabídka nebo doporučení.
Štěpán Černý
Mackiee
Dobrý večer,

záleží jistě na tom, jakým způsobem je dosavadní systém naprogramován, jaké máte představy o nové verzi i Váš předpokládaný rozpočet.

Možností jak to realizovat je více. Může se jednat o řešení za 5.000 i za 30.000 a více.

Pokud jste schopni vyčlenit alespoň minimální částku na realizaci, můžete využít služeb Webdesign Pohodlí ;)
webber
Profil *
Zdravim,

dajte nejaky kontakt, myslim ze by sme sa nejak dohodli. Priklanam sa k nazoru ze je dost podstatne ako bol system navrhnuty. Ale moje ceny by boli krajsie odhadujem nejak 3500-4000Kc, max 6000Kc. (cas asi do 7dni)

Inak co sa tyka bezpectnosti nic moc, su tam velke "diery".

Pripadne ma kontaktujte na krizan.jaroslav@centrum.sk
Štěpán Černý
Profil *
Děkuji za reakce, v zásadě bychom potřebovali, aby jednotliví uživatelé mohli vkládat články do kategorií podle jejich práv, aby se daly jednoduše přidávat fotky do fotogalerie a aby tam bylo funkční jednoduché fórum. Mám určité zkušenosti se systémem Sunlight, myslíte, že by byl pro tohle vhodný a dal by se nakonfigurovat tak, aby výsledné podoba odpovídala co nejvíc té současné?
Můj kontakt je ICQ 332530779, email cernys@gmail.com
Ghosting
Sunlight by nakonfigurovat šel, když tak se ozvěte, můžu to zkusit.
michalc
Určitě by šel použít CMS Drupal s tím, že by se zachovala téměř (95%) shoda s původní verzí. Drupal má co se týče možností největší potenciál díky obrovskému množství modulů. Mám zkušenosti s implementací jak samotného systému tak i vlastního vzhledu. Cenu bych odhadl na základě zběžného prozkoumání současné podoby webu na cca 5000 Kč a může se odvíjet od požadovaných možností a složitosti konfigurace. V případě zájmu se ozvěte na e-mail v profilu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0