Autor Zpráva
Pnaky
Profil
Zdarec...
Sháním grafika, který pro náš web vytvoří logo a další tři menší obrázky... Představu a nápad mám ale s provedením je to horší... Takže pokud tu někdo takový je tak ať se mi prosím ozve ať už na pnaky(a)tycoonez.com nebo na ICQ 343-161-535... Budu se těšit na spolupráci...

Doufám že tahle diskuse nebude v rozporu s nějakým řádem JPW... ;)
Pnaky
Profil
JE sice pořád ve vývoji ale beta vrze už vypadá slušně... To jna upřesněnou... :)
BORYNA
Profil
Ahoj, je to ještě aktuální?
Pnaky
Profil
No určitě je... :) Napiš mi na ICQ a domluvíme se...
BORYNA
Profil
Nemám ICQ, musím nainstalovat. Wait a moment, please.
BORYNA
Profil
Už mám ICQ 336-707-914, ale teď se s tím musím naučit. Věnuji tomu dnešní večer!!!
RuThaN
Profil
No jestli ste se nedomluvili, tak se ozvěte..
Pnaky
Profil
RuThaN No Boryna se mi ozval ale pak to nějak ztroskotalo a hlavně jsem se ještě nedostal k tomu abych připravil podklady...
Kráťa
Profil
Já se také hlásím. :-)
Pnaky
Profil
Kráťa: Dobře, jsi v pořadí... ;)
RuThaN
Profil
K tomu webu, koukám, že tady někdo vykrádal Simcity..
Pnaky
Profil
Nevím co ti na tom přijde vykradenýho ze Simcity???
RuThaN
Profil
Ty obrázky..
Pnaky
Profil
Žádné obrázky jsem odnikaď nevykradl nehledě na to, že Transport Tycoon je nejúspěšnější budovatelská hra všech dob... A když už tak jsme si grafiky vytáhli z TTD a umístíme to sekce autorská práva... Takže pohov...
RuThaN
Profil
Tak sem se trefil o blbost vedle. Nemůžu tu používat sprostá slova, tak všechny ty Tykůny jsou strašný blbosti!!
A mainstream neznamená kvalitu, v speciálně v americe vedou žebříčky nejrůznější Deer Hunteři a simulátory oblékaní Barbie, když teda jednou za dva roky nevydá něco Blizzard.
Takhle nová hráčká generace to je úděs, jó to my to sme začínali na Spectru.. RPG rulez!!
Pnaky
Profil
No nic... Tak tuhle debatu ukončíme... :) Projevili jsme každý názor na věc... ;)
RuThaN
Profil
Jen ať se vyjádří ještě ostatní, ale zvědavej jak to speciálně na tohle fóru dopadne..
BORYNA
Profil
Pnaky, buď přesnej, ani se's mi neozval na mail, ač jsme na tom byli domuvený - (tak nějak přes ty svátky). Měj se.
Kráťa
Profil
Vystupuji z pořadí. Schopným grafikem se necítím.
bojars
Profil
Ľudia: ale na tie štyri obrázky sa určite pozriem... až budú.

:-)
Pnaky
Profil
BORYNA: No nedá se nic dělat... Mám hafo práce s webem... A na tu grafiku jsem úplně zapoměl...
Wan-To
Profil *
Cus Pnaky, co bys potřeboval nakreslit?
Pnaky
Profil
ZAtím nic... Mám hafo práce kolem a nemám teĎ čas to řešit... Až to bude třeba tak se ozvu...
Martin Kuželka
Profil
Pnaky, trochu mě překvapuje, jak tady reaguješ :( Nejprve chceš někoho na vytvoření nějaký grafiky a když se někdo ozve (Wan-To), tak napíšeš, že nemáš čas to řešit...
Luxor
Profil *
Pnaky
Ty tu shanis profesionálního grafika na své čtyři obrázky, když se ti někdo nabídne, že ti to udělá, tak ho v podstatě pošleš do háje.
Sejmi si klávesou PrintScreen své čtyři obrázky přímo ze hry, aby to bylo stylové, to myslím bude nejlepší (až budeš mít čas).
Wan-To
Profil *
Luxor
Podívej se, kdy bylo toto téma zasláno, a pak se teprve do Pnakyho navážej.
Luxor
Profil *
Wan-To
7.11.2004
RuThaN
Profil
No podle mě tenhle projekt nedopadne, protože se mi zdá, že ani hlavní organizáror se moc nesnaží, to třeba já sem na každou odezvu vděčnej..
Pnaky
Profil
Pánové pánové... Chodím do školy a před maturou mám hafo práce takže čas který jsem na to měl je pryč... Na mnohé kontakt mám takže až budu potřebovat tak se jim ozvu... Snad mě nezavrhnou... :/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0