Autor Zpráva
marianek
Profil *
nabizim asi 150Kč za opraveni tagu, kodu v profilu. myslim, ze ten kdo vi co to je tag atd, tak je to prace na chvilku. prosim ozvete se

http://www.csfd.cz/uzivatel/102883-duklak2/ chtel bych to opravit, mam tam same <br> atd , proste chyby
Jindrik
Profil
Ahoj.. Rád ti pomůžu.. můžeš se mi ozvat na icq:238542378 nebo na mail: lekes.jiri ( zavinac ) seznam.cz
Afrod
Profil
taky bych rád pomohl moje ICQ: 214-600-773 228 chyb a mícháš html s XHTML
marianek
Profil *
porad premyslim nad tou cenou 150 Kč. Kolik vam to zabere popravdě času?
marianek
Profil *
stačilo by 100 Kč? pls
marianek
Profil *
v bance mam totiz na ucte 160 Kč, jenze tech cca 60 kč si vezme banka za mesicni polatky a me tam zbyde cca 110 Kč
zimmi
Profil
marianek: Upřímně... já tam nikde nic rozhozeného nevidím, na pohled to vypadá ok (pomineme hrozné barvy a fonty). A kolik lidí si ten profil denně prohlíží? Za 150 kč je to až moc drahé ;)
marianek
Profil *
to zimmi: diky za uprimnost, jsem uplnej amater. asi 10 lidi denne, ja mam ted problem, ze me to automaticky neodskakuje na dalsi radky, proste, ze pisi text dojedu na konec a ono to automaticky neodskoci a musim dat enter
Jindrik
Profil
klidne se mi ozvi.. jak budu mit trochu casu tak ti s tim klidne helpnu. (i zadara)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0