Autor Zpráva
Tschikko
Profil *
Nabízíme:
- jednu z nejkvalitnějších tvoreb webů a grafiky
- vlastní e-shop
- vlastní redakční systém
- jakékoliv další rozšíření webů
- jakýkoliv druh tisku a tisknuté reklamy

více info na icq 364 126 916
souki
Profil
Reference?
Tschikko
Profil *
vice info na icq
Orgie
Profil *
Nejlevnější tvorba webu a reklamy je tvorba ZADARMO :o)
V opačném případě jde o klamavou reklamu a zákazníci se klamat nesmí.
Pokud bys opravdu chtěl být nejlevnější, tak bys musel jít do mínusu
a potencionálním zájemcům začít za služby platit.

Ty se stydíš zveřejnit své reference ?
kletely
Profil
Tschikko
No tak keď je najlacnejšie, no tak povedz cenu?
Venca V
Profil
souki, Orgie, kletely

Když jste pánové tak zvědaví, proč mu na to icq nenapíšete? Já jsem mu napsal a během tří minut mi Tschikko ochotně napsal vše, co jsem potřeboval vědět.

P.S.: Orgie za reference se určitě stydět nemusí.
souki
Profil
Venca V
Protože toto je diskuse a ty informace určitě budou zajímat i někoho dalšího :)
kletely
Profil
Tschikko
Keby si tu dal, možno by si mali väčší záujem o to.

Venca V
Když jste pánové tak zvědaví, proč mu na to icq nenapíšete?
Načo si špiniť ICQ :)
Tschikko
Profil *
:o) www.solarismedia.net

zde naleznete výtažek z referencí. Cena se ale samozřejmě může lišit web od webu.
Tschikko
Profil *
orgie asi bych mel opravit titulek. Skoda ze to nejde :o)
Tschikko
Profil *
orgie pro upřesnění - nabízíme jednu z nejlevnějších tvoreb webů a reklam.
Petr Zelinka
Profil
Udělej mi nabídku, díky
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=7 9269
Orgie
Profil *
Tschikko

Asi tě nepotěším, ale patrně jsi málo studoval konkurenční nabídky. Z profi tvorby se držíte tak ve střední linii.
Hosting se dá získat i dráž než za 1990,- Kč ročně. Co se týče e-shopu, tak bych si místní nabídku předem spočítala a pak se nad tím hluboce zamyslela. Konkurenční nabídky jsou zajímavější a počáteční investice nejsou tak velké. Kvalita služeb podobná. Co se týče RS, tak ty se v poslední době davají spíše jako pozornost k pronajatému prostoru, aby si udrželi klientelu na serveru.

Ve vašem případě je slovo "nejlevnější" spíše klamavá reklama, než šokující realita.
Tschikko
Profil *
myslim, ze to snad i budu ignorovat... co si treba precist pozorne predchozi vzkaz?
taltos
Profil *
Tschikko

Pokud je opravdu pravdou ceny redakčního systému (a fungujícího) od 2500 Kč, pak jstev vskutku poměrně levní. Co se týče referencí na webu, ty mě vhledem ke kvalitě Vaší stránky dost zklamaly. Oproti ní mají Vaše reference mdlé barvy, jsou často přeplácané, chudé menu i loga, někdě i dokonce základní chyby jako špatná volba pozadí (= nečitelný text). Vzhledem k hezkému designu Vašeho studia (ten se mi opravdu zalíbil), jsem čekal hezčí výtvory.

Jen názor, ne že bych potřeboval Vaše služby.
drasha
Profil
No chtěl sem se kouknout na reference, přijdu na web a myslím, že odlítám do vesmíru :D. Tak ahoj na měsíci :)
Tschikko
Profil *
taltos
Diky za vyjadreni. Jsme radi, ze se ti libi aspon design homepage. Co se tyce referenci - zalezi na tom, co si preje zakaznik, ne? :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0