Autor Zpráva
Vlaadja
Profil
Zdravím všechny webotvůrce!

Vytvořil jsem stránky naší kapely - novinky, koncerty, diskusní fórum, fan-klub atd.. Vše je šité v rychlosti a horkou jehlou v php. Po nějakém čase a s roustocími nároky však přestává současné jádro vyhovovat.

A proto sháním někoho kdo by byl za finanční odměnu schopný pomoct s vylepšením php skriptů.

Jednalo by se hlavně o diskusní fórum, momentálně je velmi velmi jednoduché - ukládání to texťáku - a bylo napedeno spamerem :(
Moje znalosti v php jsou omezeny, a tak sháním někoho kdo by vytvořil jednoduché disk. fórum ukládající do databáze a hlavně zabezpečené proti robotům - např. CAPTCHA apod...
To je momentálně priorita.

Dále uvažuji o migraci celého webu na systém wordpress (kvůli snadnému editování od všech členů kapely). A tak jako další krok bych uvítal pomoc někoho, kdo by zvládl vytvořit nějaké moduly, např. modul galerie, koncertů - taktéž propojené s DB, aby je bylo možné editovat v obslužném rozhraní WordPressu.

Za každou nabídku předem moc děkuji, a těším se na případnou spolupráci.

kontakt na mne (icq): 267-80-228
Kovos2000
Profil *
Ahoj,
pokud budeš chtít tak se ozvi na info@go-web.cz .
Captchu není problem přidat a nějaký redakční systém taky bude celkem v pohodě.
tozi
Profil
Vlaadja
Pokiaľ chceš prejsť na wordpress tak sa ozvi na 195-258-483 .Ten kontakt ktorý tu uvádzaš nieje funkčný.
S tým diskusným fórom zrejme nepomôžem.Ale pokiaľ by si chcel prejsť na phpbb alebo niečo podobné dostupné tak tiež nieje problém.
Honza7589
Profil *
Pokud máš zájem napiš mi na honza.brandejs1(zavináč)gmail.com - všecky věci co požaduješ ti za menší odměnu udělám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0