Autor Zpráva
Prochaine
Profil
Mám rozděláno hned několik projektů, které nestíhám. Sháním proto především šikovného a zkušeného HTML kodéra (požadavky - CSS, šablony, CVS, grafický editor, případně drobnosti v JS). Pokud dokáže občas udělat i nějaký ten grafický návrh a případně porozumí PHP, tak to bude jen dobře.

Nemohu nabídnout sice příliš peněz, ale na druhou stranu mohu zajistit pravidelný přísun práce - většinou se jedná jen o úpravy stávajících projektů (upravit text, přidat stránku, smazat stránku, přidat obrázek, smazat obrázek, atd.)

Pokud možno Praha!

Prosím - zasílejte mi své nabídky včetně seznamu technologií, kterým rozumíte, uveďte cenu, za kterou jste ochotni pracovat, typ spolupráce, vaše časové možnosti, vaše zaměstnání či školu.

prochazka(at)gmail.com
Prochaine
Profil
Protože se jedná především o nepravidelné drobné úpravy stránek, tak mi prosím neposílejte cenu za nakódovanou stránku, ale za hodinu práce. Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0