Autor Zpráva
scomputers
Profil
Nabídka platí stále! Pokud jsi kreativní člověk, tak tě vždy rádi uvítáme mezi námi!

Ahoj,

už se dlouhou dobu věnuju hrám a počítačům. Co se samotných her týče, tak jsem zažil doby kazetového didaktiku a hry v něm, takže mám cca 16 let praxe jen co se týče her :) V dnešní době hry už nehraju nějak zvlášť hodně a spíše se věnuji podnikání v počítačové sféře. Spolupracoval jsem i s pár herníma studiama jako zvukař ale spousty z nich jsou studia co jsou naprosto nepoužitelná nebo skončí dříve než začnou. Proto chci založit kompletní herní studio kde dostane možnost dělat každý kdo bude mít talent a hlavně chuť dělat hry s citem a ne jen pro peníze. Samozřejmě pokud se mi podaří dohodnout distributora hry, tak každému vyplatím co si zaslouží :) Nejsem žádný podvodník jsem hráč jako všichni ostatní a chci dělat hry od hráčů pro hráče, které budou zábavné a jentak nepustí. To že se bude jednat o freeware neznamená pro mě, že to bude NEKVALITNÍ! Pokud vás z tohodle něco zaujalo kontaktujte mne (uvedeno níže).

A teď koho hledám do teamu:

Grafika / Animátor:
Pokud umíš malovat, dělat artworky, level design. 2D / 3D, animovat či cokoliv jiného s grafikou je tato pozice právě pro tebe.

Programátora:
Jestliže je scénarista otcem hry, tak programátoři jsou rozhodně matkou hry. Pokud umíš v čemkoliv aspoň průměrně kódovat, tak se ozvi.

Zvukař / Management:
Není potřeba tohle zařídím osobně.

Scénárista:
Scénárista je v podstatě takový duchovním otcem hry. On dá ten první nápad a představu o jakou by se mělo jednat hru. Pokud má fantazii a jsi kreativní v myšlení a navíc tě baví psát, tak je tohle právě flek pro tebe.

Tak jsem si jistý, že časem se podaří vypotit nějakou tu prvotinu. Nejde mi o to aby jste byli mistři ve svém oboru, jde mi o to aby jste měli chuť dělat a ne flákat věci a časem se dočkáme i nějaké ty odměny :)

Tato nabídka není časově omezená, platí stále!

Pokud by se podařilo z nějaké hry utržit peníze, či cokoliv jiného, tak budou podle práce odměněni ti, kteří na hře dělali.

Pokud vás něco z tohoto výčtu zaujalo kontaktujte mne prosím na:

ICQ: 284-829-626

nebo

Email: info@scomputers.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0