Autor Zpráva
Adamsen
Profil
Dobrý den, pokud máte o zvýšení návštěvnsoti vašich stránek a nechcete platit za služby profesionálních seo specialstů, tak máte jedinečnou příležitost. Já Vám zdarma zhotovím kompletní seo optimalizaci zdarma.
Nabízím: - kompletní seo analýzu vašeho webu
- po konzultaci s vámi výběr vhodných klíčových slov (Klíčová slova-pokud uživatel zadá do vyhledavače klíčové slovo vaší stránky, tak se mu vaše stránka zobrazí ve výsledchích vyhledávání)
- registaci do 60 českých katalogů a tvorbu dalších zpětných odkazů
- upravení stránky tak by ji vyhledavače lépe indexovaly
Za služby, které nabízím byste normálně zaplatili minimálně 5000 Kč. Já vám je nabízím zdarma, ale je v tom jedna podmínka, vyhrazuji si právo uveřejinit údaje získané při optimalizace vašeho webu. Nejspíše budou použity jako reference pro mé budoucí klienty. Nabídka se netýká stránek vytvořenými systémy estranka.cz, webgarden.cz a podobnými systémy. Nabídka se týká pouze stránek s návštěvnosti vyšší než 100 lidí denně. Rád zoptimalizuju komerční i nekomerční stránky. Vyhrazuji si právo odmítnout žádost o optimalizaci bez udání důvodu. Pokud máte zájem tak mě kontaktujte e-mailem, nezapomeňte napsat adresu vaší stránky. Můj email: adam.smuz@centrum.cz
nightfish
Profil
Adamsen
vyhrazuji si právo uveřejinit údaje získané při optimalizace vašeho webu
v jakém rozsahu, resp. jaké údaje?

P.S. SEO optimalizace = search engine optimization optimalizace
Adamsen
Profil
O rozsahu jsem se ještě nerozhodl, ale po domluvě je možné nezveřejnit některé informace.


... :-D máte pravdu je to nesmysl
Adamsen
Profil
už prosím nepište, nabídka již pro další weby neplatí

— Moderátor (M): Téma proto zamykám. —
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0