Autor Zpráva
funtomasf
Profil
Zdravím, nevěděl jsem kam mám tento můj návrh dát, tak snad zde nebude moc vadit. Chtěl bych se naučit už konečně dělat stránky, zatím mám jen trošku základy... a tak by mě zajímalo jestli by někdo nechtěl pomáhat, tak že by mi zadal práci a já bych se to snažil udělat, a s ním to pak konzultoval. Vím, že asi máte každej dost práce, ale nějak bych se to rád naučil... Dílo které se snažím dokončit http://bakule.unas.cz/Litol/index.html je to ještě značně nedokončené, ale vše jsem se snažil dělat sám...díky pokud někdo projevíte zájem, snad se nějak dohodnem...
bmatias
Profil *
co sa chces ucit? html, css, php? Zajdi do obchodu a kup si knihu - je to lepší.
funtomasf
Profil
ze začátku html a css...jakou knihu bys doporučil??
šárinka
Profil
doporučil bych ti pna html tvorba www stránek pro úplné začátečníky sám sjem s ní začínal a css bych asi doporučil tuto
mariett44
Profil
Ja odporúčam CSS chybějící manuál. Za každou kapitolou máš príklady, takže si teoretické vedomosti môžeš odskúšať v praxi.
bmatias
Profil *
html a css jsem se ucil ve skole, ale na php a mysql je tato uplne skvela: Larry Ullman: PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou dynamických WWW stránek

joe
Profil
Kniha je podle mě zbytečná, všechno najdeš na internetu a najdeš tam toho mnohem víc než v knize. Neříkám, že knihy jsou špatné, ale na programování, kódování a takové ty návody k počítači je lepší si to zkoušet sám rovnou na PC, než jenom číst někde v metru cestou do školy...
zooner
Profil
Kniha je podle mě zbytečná, všechno najdeš na internetu a najdeš tam toho mnohem víc než v knize. Neříkám, že knihy jsou špatné, ale na programování, kódování a takové ty návody k počítači je lepší si to zkoušet sám rovnou na PC, než jenom číst někde v metru cestou do školy...

s tím máš pravdu, knížka je dobrá spíš až když tomu už nějak tak rozumíš a hledáš si to tam, ale na začátky taky není špatná, ale je lepší web+projíždět hotový kódy, tak sem se to naučil já
tozi
Profil
joe
zooner
OT ,no neviem ako ostatným ale mne sa lepšie číta knižka než čítať rozsiahle tutoriály z netu.
bmatias
Profil *
ja som sa tiez ucil najviac z knih (priadne som si clanky vytlacil a tak) - treba sa nad tym zamysliet nie len bezducho kopirovat skripty formou CTR+C a CTRL+V
Zweistein
Profil
bmatias
Mám dost podobnou, akorát podtitulek je "Průvodce webového programátora"...
mantisa - nepřihlášen
Profil *
Zweistein

Nic lepšího nejspíš neexistuje: http://knihy.cpress.cz/pocitac/book.asp?id=1394
Danburger
Profil
viz. mantisa .. knihu na css atd si kup od plaváčka a na webdesign od krčmáře ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0