Autor Zpráva
_Motorka_
Profil
ahojte, hladam dobrych PHP programatorov, lebo ja v tom neviem dobre robit, preto hladam nejakych skusenych odbornikov ktori by chceli ist do TYMU a programovat nedej web. pls ak ma nekto zaujem tak napiste na ircmotorka@centrum.sk
halogan
Profil
Jake je financni ohodnoceni?
_Motorka_
Profil
co? :D no to chcem robit zadarmo, jednu online hru tak hladam spolocnikov co by robili so mnov...
thingwath
Profil
Nj, ovšem ne všichni chtějí robit zadarmo :-) A ne všichni si to také mohou dovolit.
halogan
Profil
Schopny programator bere prachy, takze se priprav na pernou spolupraci...
_Motorka_
Profil
heh, no ale keby si ty chcel spravit nejaky web, a by si zavolal kamosoch na pomoc, pacilo by sa ti keby od teba pytali zato prachy? chapes, preto ja to len berem ako net hru, neco vymyslene co neexistuje, ako len zabavu. tak co uz :(
thingwath
Profil
Jasně, jenže v takovém případě bys měl mít připraveno něco, čím lidi zaujmeš, aby tomu obětovali volný čas a i tak se musíš připravit třeba na to, že mohou kdykoliv spolupráci ukončit, protože najednou třeba nebudou mít čas...
_Motorka_
Profil
nj uz som nato psichicky pripraveny ;) no to je jasne ze ked nebudu most tak nemozu... ale cchem aby to bola dobra vec pre vsetkych no ta co uz :(
WertriK
Profil *
btw. boys vy jste takovy machři že už online hry máte v malíčku?
Jestli jo tak to máte dobrý.
Já jsem toho za svůj php život moc neudělal(teda jo, ale až teď něco pořádnýho) a tak možnost se něčemu naučit atd. mi stačí i když bakšiš se hodí vždy;)....
FantomX1
Profil
Ja by som ti aj pomohol. Ja som uz raz taky, skacem z jedneho projektu na druhy, a ocakavam od kazdeho aspon ze sa niecomu priucim a ziskam nove skusenosti. A popripade mozem robit na serveri kde mam dostatok miesta a velku rychlost, co je pre mna vyhodou. Samozrejme rad pracujem v teame kde sme vsetci priblizne na rovnakej urovni. Aby som ja nebol zatazou. Co by som uz v poslednej dobe co sa tyka tvorby webu bol asi len tazko, ale predsalen mozno a aby som nebol jedniny programator co tvori ten web, lebo ak sa spoliehas na to ze ti s tym budem pomahat tak ze ti vsetko naprogramujem a ty sa len budes divat. Tak to nie, praca musi byt rovnomerne rozdelena?
A co vlastne vies robit ty? A kto kazdy je v tom teame? Alebo zatial to este nie je team? Mas vlastny plateny hosting a vlastnu domenu?
_Motorka_
Profil
LoL no tym je, sme tam zatial 4, plateny hosting a domenu nemam, ale ked to pojde super tak zaplatim z vreckovych :)
FantomX1
Profil
OK, tak ja by som to aj skusil. A kde to mate? Na akej stranke? Aby som videl aspon to, co ste zatial vyrobili. Potom sa pridam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0