Autor Zpráva
Lexter
Profil
Tak jsem tu zas, poslední nám odjel na dovolenou a vrátí se až začátkem září, kdy se bude muset věnovat škole.


Co požadujeme:

1) Základní znalost HTML/CSS.
2) Práce s grafikou. Nic složitého. Ale měli byste zvládat práci s barvami, retuše fotografií, ořezy a další drobné úkony. (Třeba gimpík)
3) Práce s Microsoft Office nebo s OOo. Tabulky a text.
4) Znalost práce s redakčními systémy. Příkladem GUI toho našeho je například MODx.
5) Trpělivost.
6) Neměli byste snadno podléhat nudě, sypat e-shop dovede zacvičit s nervy :).

Nabízíme:

Plat 220Kč/hod, práci na smlouvu, ŽL a jakkoli chcete vy.

Jak vidíte, stačí jen minimální znalosti a můžete si slušně vydělat, práce je nad hlavu.



Nabídky piště třeba sem, do zítřka vyberu a ohlásím to zde.
Edit: Piště i na e-mail, který mám v profilu pokud chcete.
šárinka
Profil
měl bych o to zájem, ale mám na tebe pár otázek. Je nutná každodenní práce nebo stačí si k tomu sednout třeba na 4 hodiyn týdně? Nemám ŽL je stejně možnost že mě vybereš? Díky za odpovědi
Lexter
Profil
šárinka
Nemám ŽL je stejně možnost že mě vybereš
Jistě.

Je nutná každodenní práce nebo stačí si k tomu sednout třeba na 4 hodiyn týdně?
Věř mi, že bys to nestíhal ;).
šárinka
Profil
Kolik času bych se tomu musel týdně věnovat? Ptám se kvůli škole abych se stíhal učit programova svoje stránky a ještě sázet věci do e-hopu :D
Lexter
Profil
šárinka
Kolik času bych se tomu musel týdně věnovat? Ptám se kvůli škole abych se stíhal učit programova svoje stránky a ještě sázet věci do e-hopu :D
Když jsem to ještě dělával já, tak jsem na tom musel trčet minimálně 3 hodiny denně a datlovat jako cvok. :)
šárinka
Profil
šárinka
tak díky to bych nestíhal :) všechno dělat
DJ Miky
Profil
Také bych měl zájem, pokud dohoda o provedení práce není problém a práce s grafikou jsou jen úpravy, ne kreslení :-).

Můžu denně cca 2–4 hodiny.

E-mail + Jabber: nerveless.one@gmail.com
VENCA
Profil *
nechápu moc co presne prace obnasi co budu presne delat, jako nejaky fotky upravovat ? a co v tom excelu atd... psat clanky ? doplnovat eshop produktama + hledat k tomu texty,obryzky atd... ?
Lexter
Profil
VENCA
Další sazeč dat do webu

Vzít data a nasázet je do webu. Dostaneš podklady k naplnění webu (obrázky, texty, tabulky a jiné) a přešupačíš je do stránek.
VENCA
Profil *
a 3 hodiny DENNĚ jsi to dělal ? to je více webu nebo co ? né to je jedno tk bych měl asi zájem ale nevím zdali budu moci 3hodiny denně sedet u kompu a delat zrovna tohle, někdy budu moci hodinu nekdy 2h. někdy vubec ale treba nekdy i více ... kazdopadne myslím si ze je na me spolech a kdyz reknes ze je to potreba ja nevim do dne mit hotove tk jsem schopen :-)

když tak napis na icq: 478286776 ze by jsi mi ukazal o co presne jde,
Lexter
Profil
VENCA
Promiň, ale ICQ jsem už opustil a pro ty občasné příležitosti žvanění mám google-talk. Ale na mejlu jsem dostupný stále. Vždy půjde jen o sázení dat do html šablon nebo do redakčního systému s wizáčem. Příležitostná úprava fotek a obrázků. Ale vyberu si až zítra, myslím, že náplň práce je všem jasná a mohou se volně rozhodnout.
VENCA
Profil *
ok tak já bych to bral, tak když tak pisni ma meila vasek.jan@centrum.cz

ahoj
Feodaron
Profil
220Kč/hod čistého?

Každopádně, rád bych vyjádřil svůj zájem.
Co se týče XHTML a CSS, myslím, že s tím nemám jediný problém a ovládám jej na výbornou. Mimo tyto technologie ovládám i PHP (ne OOP) a zvládám práci s MYSQL, ale to ve své nabídce nevyžaduješ. Reference: http://webdesign.mmorpg-on.cz/fortres/ http://webdesign.mmorpg-on.cz/coe/template.html http://michalskvor.cz/
S MS Office dokážu pracovat na solidní úrovni. Redakční systémy nejsou problémem, menší RS sám vytvářím. Práci s grafikou pokud se nejedná o kreativní činnosti nebo pokročilé grafické úpravy zvládám.
Zkušenosti s podobnou prací mám z webu edownload.cz
Vyhovovala by mi dohoda o provedení práce, pokud to nepředstavuje problém.
Kontakt (uvedeno i v profilu zde na foru): 287673369, andrew0(at)centrum.cz
Kamila B
Profil *
Dobrý večer,
měla bych o práci zájem, HTML a CSS ovládám na dobré úrovni, práci v grafickém editoru, různé úpravy atd. také zvládám, s Microsoft Office mám bohaté zkušenosti, v práci s redakčním systémem bohužel praxi nemám, myslím ovšem, že se do toho rychle dostanu. Denně můžu prakticky celé odpoledne, někdy i večer až do noci :)
V případě zájmu e-mail: kamila.bittova@seznam.cz
Afrod
Profil
Měl bych zájem.Ovládám (X)HTML,CSS,Photoshop,Gimp, Základní znalost ASP.NET. Pracuji na ŽL nebráním se žádnému výdělku. A času mám poměrně dost. Kontakt: 214-600-773 nebo tel. 725702204
Lexter
Profil
Díky všem za nabíky, opět se vás nabídlo obrovské množství, zvláště na e-mailu. Jak to ale chodí všichni víme. Jen jeden mohl práci získat a ten jeden jak jinak už ví své.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0